JARO V BOZKOVĚ! KATAPULT, PANOPTIKO, BRUTUS ČI ENDURO PLES

Bozkov a jeho kulturní dům (místními a fandy nazýván hezky postaru Sokolovna) jsou místem, kde to už mnoho let umí vzít za správný konec a na kulturní akce se tam sjíždějí lidé z celého regionu. A je proč! Pravidelné i nové akce totiž chystají každý rok a vždy mají tu nejlepší atmosféru. Letos tomu není jinak, proto se podívejme, proč se do Bozkova vypravit v následujících měsících a už nyní si zajistit vstupenky.

ENDURO PLES – 2. března od 20 hodin
Tradiční akce z Roztok se už podruhé bude konat v Bozkově. K tanci a zábavě bude hrát GEMSS (bývalé složení skupiny GEMINI), čeká vás bohatá tombola a samozřejmostí jsou i dobroty z kuchyně. Na akci si můžete zajistit i komfort, jakým je plesový svoz (tel.  608 546 981), který můžete volat v průběhu celého dne v den konání. Rezervace stolů pak jednoduše učiníte na telefonu 723 470 411. Vstupné je 149 Kč.

KATAPULT – koncert – 16. března od 20 hodin
V rámci turné Nostaligia, kterému předchází stejnojmenné album k 60 letům této legendární kapely, jde o jediné místo v našem regionu, kde Katapult zastaví a zahraje největší hity! Tedy jedinečná šance pro vás zažít, vidět a užít si! Hity jako Někdy příště, Kladivo na život, Hlupák váhá, Až a mnoho dalších můžete slyšet pouze v Bozkově! Vstupné  v předprodeji 550 Kč, na místě 650 Kč.

PANOPTIKO – koncert – 6. dubna od 20 hodin
Poměrně nové jméno na české hudební scéně Panoptiko, ale o to výraznější a zajímavější! Pětičlenná kapela vystupující krásných v maskách, se svérázným přístupem i hudbou, miluje Mozarta a byla hostem na turné Dymytry nebo Traktoru. Tohle bude pořádný koncert plný skvělé hudby i zábavy!

Brutus – koncert – 20. dubna od 20 hodin
Koncert, na kterém se dokonale vyřádíte! Česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít a je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu. Mezi největší hity patří Dlažební kostka, Hej kámo, Hospody hospody a restaurace, Zdá se mi, První polibek a mnoho dalších. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 350 Kč, na místě za 400 Kč. 

ČTĚTE TAKÉ:  SEDMIHORSKÉ LÉTO 2024 ODSTARTUJE LETNÍ PRÁZDNINY • VYSTOUPÍ HVĚZDY JAKO RICHARD MÜLLER, IVA JANŽUROVÁ ČI SIMONA

Vstupenky na hudební akce v Bozkově zakoupíte na OÚ Bozkov (724 180 473), IS Semily, IS Železný Brod nebo v síti Ticketstream. Využít můžete i tradiční svozový autobus na akce z náměstí v Semilech. Veškeré informace a podrobnosti najdete na www.obecbozkov.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům: