HLEDÁTE NOVÝ DOMOV, INVESTICI, WELLNESS, APARTMÁN, GLAMPING, CHATU, HOMEOFFICE NEBO KANCELÁŘ?

Tiny house na kolečkách jsou dostupné do pár týdnů

Minimalismus je již několik let módní vlna a stále oblíbenější volba, která má smysl. Nejde jen o to nehromadit zbytečné věci, žít volněji, ale také nebýt „v systému“ – tedy nemuset tolik vydělávat a celý život věnovat práci kvůli splácení dluhů, a místo toho dobře žít a raději „hromadit“ zážitky. Minimalismus se nedotýká jen zmiňovaných věcí, ale také samotného bydlení. Protože bydlet minimalisticky je svoboda, styl a bezpochyby dokonalá krása. Jaké minimalistické bydlení ale zvolit? Kromě malých modulových domů je tu novinka, která vás uchvátí. Malý mobilní tiny house – domek, který může být novou kapitolou vašeho života.

Tiny housy značky Mooblehouse, které nově nabízí Kinghouse, slibují volnost ruku v ruce s  komfortem plně vybaveného domova. Chytrý a mobilní dům na kolečkách, který v sobě spojuje efektivitu, svobodu a pohodlí. A je důkazem, že ke spokojenému životu stačí málo. V kompaktním provedení získáte opravdu vše, co vy i vaši blízcí potřebujete. Pevná konstrukce, moderní vybavení a pohodlí. A svoboda na kolech, která vám umožní vytvořit si domov, kdekoli budete chtít. Totiž, náš tiny house je navíc řádně registrované vozidlo s registrační značkou. Domky splňují všechny standardy kvality i pro dlouhé cesty a zároveň mají stabilní konstrukci pro každodenní provoz. Můžete je tak převážet, nebo umístit na pozemek stabilně a komfortně bydlet.
Díky silným izolačním schopnostem jsou tyto tiny housy obyvatelné po celý rok. V závislosti na zvoleném zařízení můžete fungovat v městské energetické síti nebo být soběstační.

Vzhledem k prostornosti domku se do něj pohodlně vejde dvojice i rodina. U větších modelů až pětičlenná domácnost. Tiny House je mobilní dům plné velikosti s fasádou. To platí i pro použité stavební materiály. Při jeho stavbě se používají stejné postupy jako při stavbě klasické moderní dřevostavby. V praxi to znamená, že malý domek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mají nejen mechanickou odolnost, ale také vynikající tepelně izolační vlastnosti.

ČTĚTE TAKÉ:  Soutěž o vstupenky na PANOPTIKO - BOZKOV

Tyto tiny housy jsou skvělou volbou nejen pro bydlení, ale i pro investici – na pronájem, glamping, chatu, apartmán, wellness, uložení finančních prostředků, popřípadě jako home office a nebo klasická kancelář, kde uvítáte své zákazníky. Dokonce za nimi můžete i přijet. Možné je tedy využít tiny house od Kinghouse jako zázemí pro firmy, na výstavy, různé akce, místo setkávání… fantazii a využití se meze nekladou.

Pro více informací a možnost osobní prohlídky pojďte na www.kinghouse.cz nebo www.stylovytinyhouse.cz nebo www.stylovedomy.com
Kinghouse • Sedmihorky u Turnova • www.kinghouse.cz •
 info@kinghouse.cz • 774 709 588

Ukažte tento článek i vašim přátelům:

7 komentářů: „HLEDÁTE NOVÝ DOMOV, INVESTICI, WELLNESS, APARTMÁN, GLAMPING, CHATU, HOMEOFFICE NEBO KANCELÁŘ?

Komentáře nejsou povoleny.