O NOVINÁCH

RAJ v akci 2015_2.indd

NOVINY ČESKÝ RÁJ V AKCI
jsou nejrosáhlejšími novinami, které přichází čtenářům přímo do schránek – zdarma, po celém regionu Českého ráje. Vychází od roku 2014.

Noviny ČESKÝ RÁJ V AKCI každý měsíc prezentují významné události, akce, nabídky a subjekty poskytující nejrůznější služby. Čtenářům přináší inspiraci kam vyrazit za kulturou, jak strávit volný čas, kde sehnat zaměstnání, kam vyrazit na výlet, rozhovory se známými osobnostmi, články o zdraví, soutěže, křížovky a mnohé další tipy a zajímavosti…

Speciální lifestylová příloha RESTART je určena všem čtenářům se zájmemo aktivní životní styl a životní inspiraci…

NÁKLAD + ČTENOST: Náklad 50 000 ks/měsíc, pro vydání duben – srpen zvýšen na 55 000 ks/měsíc Přes 150 tisíc čtenářů/měsíc, kteří noviny dostávají do svých poštovních schránek zcelazdarma. + další čtenáři – z mnoha distribučních míst, noviny také odebírají čtenáři v elektronické podobě e-mailem a volně ke stažení v archivu TADY.

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE?
POTŘEBUJETE PROPAGACI?
KONTAKTUJTE NÁS ZDE.

Noviny Český ráj v akci zajišťují propagaci a inzerci v rámci Českého ráje – Turnov, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Jičín, Lomnice nad Popelkou, Kněžmost, Hodkovice nad Mohelkou, Semily, Bakov nad Jizerou a další… Konkrétní informace najdete v odkazu Prezentace novin výše.

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:

522 komentářů: „O NOVINÁCH

Komentáře nejsou povoleny.