Soutěž s přílohou Restart: Nová Biokuchařka Hanky Zemanové

S nakladatelstvím Smart Press jsme pro vás připravili ještě jednu pravidelnou soutěž – tentokrát o bestsellerovou knihu Nová biokuřka Hanky Zemanové.

Vše o knize se dozvíte níže pod formulářem.

SRPNOVÁ SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kdo vydal knihu Nová biokuchařka Hanky Zemanové? (nápověda v  zářijovém vydání novin)

Knihu vyhrává 10. správná odpověď v pořadí došlých.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + adresu, na kterou bude v případě výhry zaslána kniha + vybraná kniha, kterou byste chtěli vyhrát (vyžadováno)

 

Původní biokuchařku  chtěla Hanka po deseti letech pouze zaktualizovat, ale protože „bio svět“ zaznamenal výrazný posun a my jsme také v poslední době zahlceni množstvím nových informací z oblasti raw stravy, vegetariánských směrů výživy, superpotravin nebo třeba bezlepkových surovin, rozhodla se proto celou knihu kompletně přepracovat a doplnit, abyste z ní mohli čerpat inspiraci pro svůj každodenní život (celkový rozsah nové knihy vzrostl na 336 stran). V Nové biokuchařce najdete rozsáhlou výživovou část a přes 80 nových receptů, k nimž patří mimo jiné i masové recepty šéfkuchaře Davida Šaška.

Jako dárek Vám ke knize navíc přibalíme plakát do kuchyně – Tahák do zdravé kuchyně, podle kterého se naučíte do vašeho vaření zařazovat základní zdravé suroviny.

Původní Biokuchařka Hanky Zemanové vyšla poprvé v roce 2005. Hned poté získala titul Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Od té doby se stala bestselerem mezi zdravými kuchařkami.

Aktualizovaná kuchařka proto není určená jen těm, kdo její původní podobu ještě doma nemají. Věříme, že po ní s chutí sáhnou i čtenářky a čtenáři, v jejichž knihovnách už se Biokuchařka Hanky Zemanové zabydlela.

Obsah knihy:

  • Základní otázky o biopotravinách
  • Nové trendy tradičním pohledem
  • Proč jíst biopotraviny, výzkumy a fakta
  • Jak „žít zdravě a nezblbnout“
  • Seznamte se s představiteli zajímavých projektů – rozhovory
  • Seznamte se se zajímavými ekofakmáři a producenty biopotravin
  • Recepty: Polévky, Saláty a pomazánky, Bezmasá jídla, Recepty z biomasa podle Davida Šaška, Zeleninové přílohy, Inspirativní přílohy, Sladká jídla, kaše a dezert
ČTĚTE TAKÉ:  Jak se „nakopnout“ biohackingem?

Více info: https://www.smartpress.cz/biokucharka-hanky-zemanove-tri

Ukažte tento článek i vašim přátelům: