Říjnová soutěž s křížovkou – s nakladatelstvím Synergie

Biologie lásky
Amorův otrávený šíp, proč láska bolí a co s tím
autorka: Marnia Robinson
Nakladatelství: Synergie

Amorův šíp přilétne a zasáhne primitivní část mozku. Poslušně se zamilováváme, užíváme si ohňostroj emocí a vášně, na nějaký čas se sblížíme… a pak se vzájemně omrzíme a vše pomalu bledne. Jak to vyřešit? Radí tato kniha.

S KŘÍŽOVKOU SOUTĚŽTE TADY

Amorův šíp přilétne a zasáhne primitivní část mozku. Poslušně se zamilováváme, užíváme si ohňostroj emocí a vášně, na nějaký čas se sblížíme… a pak se vzájemně omrzíme a vše pomalu bledne. Možná se pokoušíme svého partnera předělat, hledáme útěchu na internetu nebo se vrháme do nového milostného dobrodružství. Starověcí mudrci si tuto nástrahu uvědomovali a našli způsob, jak se jí vyhnout: berte milování jako cestu k vzájemné rovnováze a harmonie se dostaví sama.

Ztrátu zájmu o partnera způsobuje sexuální nasycení (pocit „mám dost!“). Jakmile vyprchá neurochemie zamilovanosti, přichází na řadu emocionální odcizování. V tu chvíli je pravý čas na změnu. Avšak ne partnera, ale přístupu k milování. Biologie lásky vysvětluje, k jakým neurochemickým změnám dochází v různých fázích zamilovanosti, co je způsobuje, a jak obejít naše primitivní naprogramování „zploď a jdi dál.“ Dozvíte se, jak na milování založené na sbližování a vytváření vazby. Najdete zde příjemnou směsicí osobních zkušeností, vědy a praktik (včetně cvičení), a to vše doplněné o osvěžující dávku humoru.

VÍCE O KNIZE NAJDETE TADY

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Soutěž s nakladatelstvím Grada O KNIHU HRDINOVÉ SUCHÝCH ZAHRAD

Jeden myslel na “Říjnová soutěž s křížovkou – s nakladatelstvím Synergie

Komentáře nejsou povoleny.