Sedmihorská zima pokračuje přednáškami a koncerty

Sedmihorký podzim, zima a jaro se odehrávají v Recall centru v Sedmihorkách u Turnova. Příjemný a útulný sál s komorní atmosférou přináší zajímavé osobnosti, které se z mnoha pohledů zabývají zdravím, stravou a naší psychikou. A také známé hudebníky.

Jaký je tedy program Sedmihorské zimy a jara?

23. 1. • UZDRAVUJÍCÍ MOC KLADNÝCH EMOCÍ – MUDr. Milan Moskala
Vážený lékař MUDr. Milan Moskala se ve své přednášce bude věnovat vlivu našich emocí na náš zdravotní stav. A to negativních i pozitivních. Uvede některé zásadní výzkumy z této oblasti, představí, jak negativní emoce působí na kardiovaskulární onemocnění, a především ukáže každému z diváků cestu, jak prakticky uplatňovat některé z pozitivních emocí v našem každodenním životě a jaké výsledky můžeme očekávat.

20. 2. • PAVEL DOBEŠ – koncert
Pavel Dobeš, jeden z nejvýraznějších, nejoriginálnějších a nejznámějších písničkářů zraje. Na jeho koncertech zažijete balady, humorné i romantické písně a v Recall centru si navíc užijete skvělou atmosféru a komorní prostředí.

27. 2.  • MUDr. Jan Vojáček, CFMP – ZDRAVÍ MUŽE A ŽENY V 21. STOLETÍ aneb jak naše role ovlivňují naše zdraví
Chronické zdravotní potíže, od únavy přes bolesti hlavy, ztrátu výkonnosti a libida až po diagnózy vysoké krevního tlaku, cukrovky, autoimunity, či onkologie souvisí s naším hormonálním a imunitním systémem. Co vše je dnes ovlivňuje z komplexního pohledu včetně rolí, které zastáváme v životě, bude náplní přednášky stále oblíbenějšího funkčního lékaře Jana Vojáčka.

26. 3. • DOBA JEDOVÁ – profesorka RNDr. ANNA STRUNECKÁ, DrSc.
Autorka bestsellerů Doba jedová a Doba jedová II se bude ve své přednášce zabývat příklady největších škůdců lidského zdraví v potravinách, nápojích, lécích a našich domovech. Ukáže vám, jak vaše zdraví ohrožuje to, o čem si myslíte, že vám prospívá. Seznámí vás také s alternativami a způsoby, jak se proti působení uvedených škodlivin bránit. Dozvíte se, jak škodlivý je aspartam a glutamát, homocystein, jak působí trio vitaminů B6+B9+B12 v prevenci autismu i Alzheimerovy nemoci, proč je dobré vyhnout se „éčkům“ a mnoho dalšího. Přednáška, kterou byste neměli zmeškat.

ČTĚTE TAKÉ:  Usychající borovice nahradí duby. Rezervace v Milovicích dostává zpět původní stromy.

9. 4. – IVO JAHELKA – koncert
Pořad „zpívajícího právníka“  je sestaven z veselých příběhů ze života zpracovaných do písniček. Písničky jsou prokládány ukázkami ze soudních spisů a policejních protokolů, o humor není nouze. Ivo Jahelka vzkazuje: „…dobrý humor, slovo, smích – nejít na to, byl by hřích!“

16. 4. • VEČER PRO DVA – Jaroslav Svěcený
Večer krásné hudby v módu pozitivní energie v podání houslisty Jaroslava Svěceného a herečky Dejvického divadla Zdeňky Žádníkové Volencové (mluvené slovo a flétna). Zazní hudba tří staletí. Komorní atmosféra Recall centra zaručí dokonalý zážitek!

23. 4. • PREVENCE A TERAPIE VÝŽIVOU – PharmDr. Margit Slimáková
Jak stravou řešit dnes nejběžnější zdravotní potíže? Jak budovat zdravá střeva, jak předcházet a léčit cukrovku, nadváhu a Alzheimerovu demenci…a mnoho dalšího se dozvíte od Margit Slimákové, která je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Prostor bude i na diskuzi a dotazy.

14. 5. • POUTNÍCI – 50 LET V COUNTRY – koncert
Legendární kapela Poutníci, hrající bluegrass a country, oslaví v Recall centru 50 let své existence! Skvělý koncert v příjemném prostředí.

Změna programu vyhrazena.

KAPACITA SÁLU OMEZANÁ, POČET VSTUPENEK JE LIMITOVÁN. PODROBNÝ PROGRAM, VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY NA WWW.RECALLCENTRUM.CZ
Sedmihorky 10 (B), 511 01 Turnov • INFO@RECALLCENTRUM.CZ

Ukažte tento článek i vašim přátelům: