NATURHOUSE: Léto a plavková sezóna se blíží. Tři rady na co si dát při hubnutí pozor

Léto pomalu klepe na dveře a vy se klepete, že ještě nemáte vysněnou postavu do plavek? Či že se jo-jo efekt dostaví ještě před tím, než si kdokoli stačí úbytku kil všimnout? Jo-jo efekt trápí až 80 % lidí, kteří se snaží redukovat váhu. Neztrácejte naději, máme pro vás tři rady, na co si dát při hubnutí pozor.

 

1)            Rychlé diety nejsou efektivní. Každá dieta, která slibuje rychlý výsledek, není založena na redukci tuků. Ve skutečnosti dojde k úbytku svalové hmoty, a to nechceme. S tímto typem diet se pojí i riziko jo-jo efektu.

2)            Jednosložkové půsty nezaručí úbytek tuků ani přesto, že se jedná o „zaručené“ tipy z některých dámských magazínů. Limonádové, ananasové, okurkové a další diety způsobí to, že tělo nemá dostatek živin a není tím pádem schopno správně pracovat.

 

3)            Hladovka jako nejhorší způsob hubnutí. Tělo, které nepřijímá potravu, si velmi dobře rozmyslí, jak a s čím naložit. Nemůže v žádném případě plýtvat energií, což se projevuje například i vysokou únavou. Dlouhodobé hladovění může zapříčinit i celkový kolaps organismu. V momentě, kdy tělo začíná znovu přijímat potravu, uloží vše snědené v podobě tuku jako svou energetickou zásobárnu.

 

U nás v turnovském Naturhouse se naučíte, jak zhubnout zdravě a hlavně trvale. Dobře se při tom najíte a budete se cítit jako vyměněná.

Pojďte se cítit skvěle, zhubnout, detoxikovat tělo. S čím vám pomůžeme? Intenzivní, ale zdravé hubnutí – detoxikace a odvodnění organismu – správná výživa pleti a podpora tvorby kolagenu – zpevnění pokožky celého těla – doplnění vitamínů a minerálů pro lepší imunitu – odlehčení pro oteklé nohy – péče o střevní mikrobiom – ploché břicho

Objednejte se na konzultaci na pobočku v Turnově, nebo na online konzultaci. NATURHOUSE TURNOV, Hluboká 280
www.hubnuti-turnov.czwww.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108 • volejte: 606 541 414 • facebook: naturhouseturnovhluboka

ČTĚTE TAKÉ:  Co mít v zahradě: ROSTLINY PRO OPYLOVAČE

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:

416 komentářů: „NATURHOUSE: Léto a plavková sezóna se blíží. Tři rady na co si dát při hubnutí pozor

Komentáře nejsou povoleny.