SOUTĚŽ O KNIHU ŠANCE PRO ŽENU 40+ aneb Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví – říjen 20

Kniha ŠANCE PRO ŽENU 40+ objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ženy „po čtyřicítce”, tak pro ty mladší (které mohou pozitivně ovlivnit průběh budoucí premenopauzy a dalších etap) i o generaci starší (jim pomůže zmírnit nepříjemné projevy a riziko nemocí spojených s úbytkem ženských hormonů).

Autorka ukazuje, jak i s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu a kondici, jak minimalizovat únavu, výkyvy nálad, stres, návaly i možné zdravotní komplikace, a to pomocí správné výživy a bylinek, pohybu, relaxace a vhodných technik inspirovaných Tradiční čínskou medicínou.

Kniha je zaměřená speciálně na ženy ve středním věku, které potřebují řešit fyzické i psychické nároky a nepříjemnosti související s klimakteriem (tedy dlouhým obdobím před menopauzou, během ní i po ní).

Autorka Mgr. Ivana Stenzlová, mikrobioložka a odbornice na západní a východní dietologii, propojuje své poznatky  z moderní funkční biologie s učením tradiční čínské medicíny, bohaté zkušenosti s cílovou skupinou čtenářek ze svých kurzů a v neposlední řadě svou vášeň pro tzv. pětielementovou kuchyni.

Vytvořila praktický a optimistický manuál pro ženy, jak s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu, svou kondici i duševní pohodu, jak minimalizovat návaly, nervozitu, depresi i možné zdravotní komplikace, zkrátka jak se cítit i vypadat spokojeně.

Ukázka knihy:

Šance pro ženu 40+

Vysvětluje příčiny zdravotních obtíží i například to, proč je ve středním věku obtížné hubnout, především však nabízí řešení. Odhaluje jednoduchá pravidla výživy vedoucí k hormonální a mikrobiální rovnováze a spoustu skvělých rad čerpajících z tradiční čínské medicíny, která se zde ukazuje jako šetrná a účinná cesta k zvládání tohoto náročného období. A v neposlední řadě autorka nabízí 50 originálních pětielementových receptů, od snídaně po dezerty, které nejen báječně chutnají, ale hlavně mají harmonizační a léčivé účinky a ženám jsou doslova „šité na míru“.  

ČTĚTE TAKÉ:  ČERVNOVÁ křížovka o knihu KRONIKA od nakladatelství SmartPress

Kniha je skvělým průvodcem jak pro ženy „po čtyřicítce“, tak pro ženy mladší (které díky ní mohou předem ovlivnit průběh hormonální změn), ale i pro ženy o generaci starší (kterým kniha pomůže řešit komplikace a nemoci již spojené s úbytkem ženských hormonů).

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

SOUTĚŽ O KNIHU:

Odpovězte na otázku:
Kdo napsal knihu Šance pro ženu 40+ a jak se jmenuje pravidelná příloha novin Český ráj v akci, která se zabývá zdravým životním stylem, stravou, lifestylovými tématy…?
Nápovědu naleznete tady.

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím formuláře níže.
Knihu Šance pro ženu 40+ vyhrává 10. správná odpověď v pořadí správných došlých odpovědí.
Přejeme hodně štěstí!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU (vyžadováno) + adresa, na kterou bude případná výhra zaslána

[cf7sr-simple-recaptcha]

 

 

 

 

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: