Jak vařit efektivně, rychle, zdravě a podle kuchařských mistrů Master Chef? Thermomix!

Strava nás ovlivňuje na fyzické i duševní úrovni. Abychom ale jedli zdravě a dobře, není nutné strávit veškerý volný čas v kuchyni. Stejně jako je třeba používat kvalitní pomocníky pro vše, co děláme, protože nám velmi pomáhají (nejlepší příklad za všechny je úklid) a zkracují čas na práci… I pro kuchyni existuje jeden skvělý pomocník. THERMOMIX. Využívají ho lidé v běžných domácnostech, ale i opravdoví kuchařští mistři – MasterChef! Inspirujte se a užívejte si vaření!

Tip: Sledujete MasterChef? V australské verzi vaří s Thermomixem! Mrkněte tady:  https://www.facebook.com/thermomixinaustralia/posts/727499687292294

Než si řeknete… „Ten nepotřebuji“…přečtěte si následující informace a nebo se rovnou přihlaste k nezávazné ukázce a ochutnávce jídla z Thermomixu (protože osobní setkání s ním je více, než dlouhé popisy). Víte… první reakce je u každého stejná. Ale až ho poznáte, zamilujete se. My v Recall centru už ho totiž taky milujeme! A fakt to není reklamní slogan!

Kromě všech klasických jídel, na které si jen vzpomenete, dokážete v jednom přístroji udělat třeba i mandlové máslo, mléko, makové mléko a jakoukoliv další alternativu zdravých pokrmů, které se v současné době nabízí v obchodech za vysoké ceny, často ve složení, které v důsledku příliš zdravé není… Proč si tedy neudělat svůj vlastní produkt v té nejzdravější variantě? Více už ale na dalších řádcích…

Thermomix ® v sobě spojuje funkce více než 12 kuchyňských spotřebičů.
Dokáže: vážit, mixovat, krájet, mlít, hníst, míchat, připravovat v páře, vařit, šlehat, zahřívat, promíchávat a emulgovat.
Je jedno, zda chcete vařit denně pro celou rodinu, připravit si občas něco na zub nebo překvapit své hosty

vyhlášenou specialitou, Thermomix ® si vždy bez problémů poradí. Umí vše, od vařených vajec, zálivky na salát, pikantního sósu či pesta, přes rizoto nebo rybu v páře až po likéry a zmrzlinu. Nemáte doma moučkový nebo vanilkový cukr? Zapomněli jste koupit kostku bujónu? Nevadí, protože s Thermomixem ® to snadno vyřešíte!

ČTĚTE TAKÉ:  Recept na bábovku podle Magdaleny Dobromily Rettigové

Thermomix ® ocení každý, ať už jíte „normálně“, raw – vitariánsky, vegansky, vegetariánsky… Příprava jídla je velmi jednoduchá (možnost využití receptů přímo uvnitř přístroje), rychlá a pokrm z Thermomixu ® chutná opravdu výtečně!

A víte, co je skvělé? S Thermomixem ® nemusíte mít žádné zkušenosti s vařením!
Produkt je výborný pro mladé, kteří se teprve staví na vlastní nohy, pro muže, pro novomanžele (jako svatební dar do domácnosti), ale samozřejmě pro každou ženu i hospodyňku, protože vaření úžasně ulehčí a zkrátí čas strávený vařením. Sníží nepořádek při vaření (na vše opravdu stačí pouze Thermomix ® , tedy odpadává obrovské množství nádobí na mytí…)

Je-li třeba, můžete ho použít i jako drtič ledu, připravit v něm těsto na chleba nebo dort, případně v něm vyrobit třeba osvěžující ovocný koktejl. I to je důvod, proč Thermomix ® používá více než sedm milionů nadšených zákazníků a proč je nejpopulárnějším kuchyňským robotem svého druhu na světě.

Jak se vaří s Thermomixem? Stručná odpověď zní: snadno a rychle… DALŠÍ INFORMACE I S NABÍDKOU VYZKOUŠENÍ A PŘEDVEDENÍ NAJDETE TADY

Ukažte tento článek i vašim přátelům: