HARLEJ SE VRACÍ DO BOZKOVA! FANOUŠKY ČEKÁ SKVĚLÝ KONCERT I DOKONALÁ ATMOSFÉRA BOZKOVSKÉ SOKOLOVNY

Česká rocková kapela Harlej v březnu odstartovala turné s názvem Tour jaro 2019. V jeho rámci nebude chybět ani náš kraj. Už tradičně se kapela Harlej ráda vrací do Bozkova u Semil, kde v sobotu 6. dubna odehraje koncert, který rozhodně bude stát za to! Jako předkapela se představí rostoucí partička Loco Loco.

Kapela HARLEJ vznikla na jaře roku 1995 v Praze. Od roku 2006 je frontmanem Tomáš Hrbáček, který spolupracoval i se skupinou Mash. V roce 2010 ke svým dovršeným patnácti rokům Harlej znovu nahrál své nejoblíbenější hity na album Harlejland. Tato přední česká rocková skupina pak v roce 2015 oslavila úspěšných 20 let na domácí scéně, má na kontě několikrát vyprodanou Lucernu (což zopakovalo i při koncertě k 23. narozeninám) a jejich turné běžně zhlédne více než deset tisíc fanoušků.

Návštěvníky v Bozkově čekají hned dva kvalitní koncerty dvou kapel v jeden večer. Neváhejte a přijďte si do Bozkova užít dubnovou sobotu s oblíbenými hity jako Pověste ho vejš, Proměna, Královna noci, novinkový singl Bali a další. Dokonalý start jara!

Vstupenky na koncert seženete v obvyklých předprodejích za 360 Kč – a to v IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou také na místě, ovšem za cenu vyšší. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KAPELY HARLEJ

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT HARLEJ - BOZKOV U SEMIL