VÁNOČNÍ INSPIRACE – TIPY PRO ŽENY + stylové jmenovky na dárky zdarma

Někdy je docela trápení vymyslet dárek pro jednoho člověka..o Vánocích se tato radost /nebo strarost?/ násobí ještě tím, že dárků vymýšlíme hned několik pro každého člena rodiny.. Co koupit mamince, babičce, sestře, manželce nebo své přítelkyni? Nevíte? Zkuste se inspirovat některým z našich dárků.. Ceny jsou od nejnižších až po vyšší… od drobností po opravdu obrovské dary.. Záleží jen na vás co chcete, aby ti druzí po stromečkem našli a čím jim chcete udělat radost. Nechte se inspirovat následující nabídkou, rozhodně nebudete litovat… (TIPY NA DÁRKY PRO MUŽE NAJDETE ZDE)

Pod tipy pro ženy navíc najdete další tipy na SPOLEČNÉ – RODINNÉ – DÁRKY…i ty rozhodně stojí za to!
JMENOVKY NA DÁRKY KE STAŽENÍ
– na konci stránky

DÁRKY PRO ŽENY:

SHAREEFA
Taneční škola Shareefa z Mladé Boleslavi s jedenáctiletou tradicí otvírá nové taneční kurzy pro rok 2016. Široká nabídka kurzů od dětí přes dívky až po ženy do 65 let. Přihlaste sebe, nebo ženu ze svého okolí jako dárek k Vánocům…radost z pohybu je totiž úžasná!
shareefa_tipy_vanoce_2015

krabičková dieta pro tebe - český ráj v akci - tipy vánočníKRABIČKOVÁ DIETA – DIETA PRO TEBE
Jedna z oblíbených možností jak příjemně odhodit kila navíc, nebo prostě „jen“ jíst zdravě. Dieta nemusí být dieta v nejznámějším slova smyslu, ale spíše cesta, jak si najít vhodné stravování pro své tělo. Jak se naučit jíst jinak, případně jak ovlivnit své zdraví a zdravotní obtíže. Je to motivace a pro mnohé i krok do nového roku… A pozor! Není to pouze pro ženy…stravování od Diety pro Tebe je neomezeno věkem i pohlavím. (Četli jste rozhovor o Krabičkové dietě?)

TaPŠ ILMA
Turnovská taneční škola ILMA letos slaví své 25. narozeniny. To už je opravdu dlouhá historie i praxe. Máte rádi tanec? Pak můžete věnovat poukázku na kurzy tance, taneční pro mládež/dospělé nebo soukromou lekci s tanečními mistry. Poukázku vám rádi zhotoví na přání.
ilma taneční škola - český ráj v akci - vánoční tipy - poukázky taneční

GLASSTECH
Železnobrodská firma, která se sklem umí zázraky! Pokud chcete vyznat lásku, nechat do skla laserem „vyřezat“ společnou fotku, nebo portrét, darovat trofej, či nějaké ocenění…pak jste na správné adrese. Glasstech vyrobí vše podle vašeho přání.
glasstech - český ráj v akci - tipy vánoční

 

MASÉRSKÝ SALON – PETR ŠVEC
Pracuje vaše žena hodně? Pak potřebuje relaxaci. Uvolnit svaly i mysl. Poukázky na různé druhy masáží či cvičení a nebo na celý masérský kurz si můžete objednat u oblíbeného jičínského maséra Petra Švece.
petr_švec_masáže

NOVÝ CESTOVATEL
Že je vaše drahá polovička dobrodružnějšího rázu? Baví ji alternativní medicína, energie, cvičení, meditace? A nebo jen ráda cestuje a poznává nové úžasné věci, místa, lidi? Pak je cestovní kancelář Nový cestovatel tou správnou volbou. V prosincovém vydání se můžete dočíst o cestách k Bosenským pyramidám… My z redakce už se na tuhle cestu chystáme! Co vy? Udělejte si netradiční dovolenou, na kterou se prostě nezapomíná. (Rozhovor čtete tady na straně 11)
nový cestovatel - český ráj v akci - bosenské pyramidy - tipy vánoční

ENGLISH SCHOOLenglish_school_cesky_raj_v_akci_vánoční tip
Cizí jazyk je v dnešní době potřeba. Bez diskuzí. Také pořád začínáte? A co aktivní angličtina? Pokud máte dost úrovně vaší angličtiny, zkuste to prostě jinak…a efektivněji. English School z Mnichova Hradiště využívá známe Callanovy metody. Jde o velmi efektivní, dynamickou a zábavnou metodu, která klade velký důraz na mluvené slovo. Kupte kurz angličtiny své „ženě“…a nebo rovnou vám oběma! Ve dvou se to lépe táhne.

PROFIOBCHOD – DŮM – ZAHRADA
Máte doma ženu, kterou baví zahradničení a práce kolem domu? Pak určitě navštivte e-shop Profiobchod. Nabízí nepřeberný sortiment, ze kterého prostě nelze nevybrat. Navíc v něm můžete koupit dárky pro snad všechny členy vaší rodiny (kromě domu a zahrady totiž najdete další sekce – dílna, garáž a stavba). A zároveň využijte možnosti získat dárek – heslo ČESKÝ RÁJ!!!

profiobchod - český ráj v akci - vánoční tip

MAXIART PLUS – TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK
Je vaše drahá polovička kreativní…fotí, maluje, kreslí, vyrábí, šije, vaří…? A už má na internetu svou galerii a nabídku? Pokud ne, je nejvyšší čas. Pořiďte jí hosting a profesionálně vytvořené webové stránky. Protože…kdo není na internetu, jako by nebyl!

ČTĚTE TAKÉ:  Zemědělská společnost AGRO Bílá a.s. zve na mimořádnou Valnou hromadu

maxiart plus - český ráj v akci - vánoční tip

CORAP – VIZITKY
A pokud už máte připravené webové stránky, nezapomeňte pod vánoční stromek přidat vizitky ve stejném stylu jako jsou právě webovky. Dotvoří to celkovou image, prezentaci a rozhodně budete pochváleni!
corap turnov - český ráj v akci - vánoční tip

HYUNDAI AUTO KOUTEK 
V dnešní době to bez automobilu prostě nejde. Mnohdy je navíc auto spojené s povahou svého majitele. Někdo je rychlý, divoký a sportovní typ..někdo raději volí klidnější a uváženější jízdu. Milujte ji? A chcete letos opravdu úžasný dárek? Co okouknout nabídku modelů Hyundai? Auto Koutek ve Vratislavicích u Liberce ve svém salonu nabízí opravdu krásná auta… A pak už jen mnoho šťastných kilometrů!
hyundai_cesky_raj_v_akci_2

 

TIPY NA SPOLEČNÉ DÁRKY –  RADOST PRO CELOU RODINU

MASO NEVRATICE – VÁNOČNÍ BALÍČKY
Pokud přemýšlíte jaké dobroty si během Vánoc a na ukončení roku 2015 udělat, pak věnujte pozornost balíčkům, které připravila firma Maso Nevratice. Z téhle nabídky si rozhodně musí vybrat každý „masomilec“! Jde o malovýrobu z našeho regionu, která nabízí české chlazené maso – kuřecí, krůtí i vepřové. Stačí si vybrat.

WWW.CESKYRAJVAKCI.CZ

 

SBD SEVER – NOVÉ BYTY
Bydlíte v nájmu? A přemýšlíte nad svým vlastním bydlením? Zkuste si nadělit svůj vlastní byt… Mnohdy stejně zjistíte, že placení hypotéky je ještě levnější, než platit nájem. Rozdíl je však v tom, že nájem platíte cizímu člověku, hypotékou si splácíte svůj vlastní byt. (celá nabídka)

sbd_sever_cesky_raj_v_akci_2

STYLOVÉ DOMY – NOVÝ DŮM – CHATA
Pokud máte svůj pozemek a zatím přemýšlíte jaký dům si na něm postavit, nebo uvažujete na úžasně zařízenou chatou, jsou Stylové domy to pravé. V případě Transportního domu je to otázka několika týdnů, kdy je postaven a připraven pro bydlení… Co víc si přát? (četli jste již článek o transportním domě?)
sd39_stylove_domy_cesky_raj_v_akci

WUSTENROT – TURNOVjamall semily - český ráj v akci - vánoční tipwustenrot turnov
…a s hypotékou na dům či byt vám hravě pomůže Wustenrot v Turnově.

JAMALL SEMILY – NÁBYTEK
Rekonstruujete, nebo chystáte vyměnit staré věci za nové? Máme pro vás tip v podobě stylového nábytku z firmy Jamall Semily. Kromě výbavy do všech pokojů aktuálně nabízí výhodné slevy 80% na kuchyně z expozice! Co takhle na Štědrý den vařit v nové kuchyni? No to je představa!

 

KOBERCE TREND – PŘEDVÁNOČNÍ AKCE NA KUSOVKY
Koberce Trend nabízí koberce, které projasní váš byt…Co si ještě před Vánoci koupit hezký koberec, který zútulní bydlení a do vašeho bytu vnese pocit novosti a čistoty? Právě nyní nabízí předvánoční akci na kusové koberce. Kromě Turnova najdete prodejnu Koberce Trend také v Mladé Boleslavi a Liberci.

WWW.CESKYRAJVAKCI.CZ

ELEKTRODRUŽSTVO TURNOV
Už dlouho potřebujete něco opravit? Něco z elektra vám doma pořád chybí? A není ten správný čas dát všechno do pořádku a užít si Vánoce v klidu? A nebo, pokud je váš muž kutil, měl by radost, kdyby našel pod stromečkem trochu netradiční elektro-dárek? Hm?
elektrodružstvo turnov - český ráj v akci - vánoční tipy

SECO – ŽACÍ TRAKTORY
Tradiční jičínský výrobce žacích traktorů je možná tím pravým, který vám splní sen…sekat zahradu může být zábava! A vsaďte se, že se budete předbíhat, kdo tentokrát poseká! A je jedno, jestli jste žena, nebo muž…

seco - český ráj v akci - jičín - vánoční tip

 

A JEDEN TIP NA ZÁVĚR…. SEDMIHORSKÉ LÉTO 2016 – PROGRAM JIŽ BRZY
SEDMIHORSKÉ LÉTO 2015

ABY VAŠE DÁRKY UDĚLALY OPRAVDOVOU RADOST A MĚLY JEŠTĚ PŘED ZABALENÍM TEN SPRÁVNÝ EFEKT, ZABALTE JE STYLOVĚ. Připravili jsme pro vás stylové jmenovky, kterými své dárky krásně dozdobíte. Stačí vybrat pevnější papír podle vašeho vkusu a vytisknout. Máte hned několik možností… Krásné Vánoce 2015!

JMENOVKY KE STAŽENÍ – připravujeme pro vás nové jmenovky ke stažení – čekejte je s prosincovým vydáním novin

jmenovky_cesky_raj_v_akci

Ukažte tento článek i vašim přátelům: