Sedmihorská zima poprvé – přednášky, workshopy, ale i jóga – témata, která osloví všechny generace

Hudební a divadelní Sedmihorské léto zná v našem regionu každý… Letos však přišli pořadatelé s novinkou. Od února spouští Sedmihorskou zimu! Ta bude složena ze zajímavých přednášek výjimečných osobností z různých oborů, cestovatelských přednášek, workshopů a také komorní hudební produkce.

Na co se tedy v již odkrytém programu – který dle pořadatelů bude dále doplňován -můžeme těšit?

26. února 2019
PĚŠKY Z MEXIKA DO KANADY – Pacific Crest Trail – Monika Benešová
Představte si sebe sama v cizí divočině, tisíce kilometrů od domova, s batohem na zádech, ve kterém si nesete jen to nejnutnější na přežití. Několik měsíců celodenní fyzické dřiny, vystoupení z vlastní komfortní zóny, do které se jen tak nevrátíte, někdy i obava o holý život, samota, kterou občas naruší divoká zvěř a více než 4 tisíce kilometrů před vámi… Pěšky. To je nejnáročnější hřebenovka na světě Pacific Crest National Scenic Trail, kterou ročně začne 3 tisíce lidí, celou ji však dokončí maximálně 180 z nich. Představte si ani ne třicetiletou dívku, která se vydala vstříc vlastním psychickým a fyzickým silám, aby ji zdolala a změnila život. Sama. Monika Benešová je zatím jedná Češka, která PCT zdolala. Přednáška s promítáním, která vás nadchne! ROZHOVOR S MONIKOU BENEŠOVOU JSTE MOHLI ČÍST I U NÁS V NOVINÁCH – NYNÍ AKTUÁLNĚ NA WEBU.

14. března 2019
PROSÍM SPINKEJ – Mgr. et Bc. Lenka
Medvecová Tinková

spánkovou poradkyně a autorka bestselerové knížky o dětském spánku, která říká: „Zklamaná knížkami a radami kolem jsem si vzala do hlavy, že sesbírám a vymyslím co nejvíce tipů, jak pomoci miminkům a dětem usínat a spinkat, aby maminky nepoužívaly metodu vyplakání. Dnes mám v zásobě několik účinných triků, se kterými se s vámi ráda podělím.“ Naprosto zásadní přednáška pro rodiče dětí ve věku 0–5 let.

ČTĚTE TAKÉ:  14. - 15. 9. • SKLENĚNÉ MĚSTEČKO - Železný Brod

28. března 2019
ZDRAVÁ VÝŽIVA V POHODĚ – Margit Slimáková
Margit je přední česká expertka na zdravý životní styl a opravdové jídlo, autorka bestselerové knihy o zdravé stravě a životě. Přednáška o opravdovém jídle, o mýtech ve stravě, výživových omylech, o tom, jak nás jídlo ovlivňuje. Dozvíte se praktické tipy, objevíte, co v sobě skrývají potraviny – třeba i ty, které se prodávají jako velmi zdravé. Zjistíte čím si obohatit jídelníček a čemu se vyhnout a hlavně jak být se zdravou výživou v pohodě. To vše v obrovské energii odbornice, která se nebojí jít proti mnohým tvrzením potravinářských firem. Přednáška, která vám rozhodně změní pohled na to, co jíte!

4. dubna 2019
UMĚNÍ BÝT ZDRÁV – MUDr. Jan Vojáček, CFMP
Známý a velmi oblíbený funkční lékař, kterého můžete znát z veleúspěšných debat s Jaroslavem Duškem, který svými unikátními znalostmi a vědomým přístupem odhaluje skutečné příčiny nemocí a vrací lidem do života zdraví i radost. Není pouhým nástrojem farmaceutických firem, naopak svým přístupem boří mýty a mění pohled na nemoc i její léčení. Přednáška je pro zdravé i nemocné, pro ty, kdo hledají nové a lepší cesty a rozšiřují své obzory.

10. října 2019
NÁVOD NA ŽENY (nejen pro muže;-) – workshop Cyklické ženy®
Workshop pro ženy i muže, kteří chtějí zjistit, proč jsou ženy často tak nevyzpytatelné a proměnlivé. Čtyři fáze ženského cyklu v jednom měsíci. Objevte je a zjistěte jak s nimi pracovat a jak je využít ve svůj prospěch – ženy i muži. Přednáší Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®

Změna programu vyhrazena.

PODROBNÝ PROGRAM, VÍCE INFORMACÍ A VSTUPENKY NA WWW.RECALLCENTRUM.CZ
Sedmihorky 10/B, 511 01 Turnov • INFO@RECALLCENTRUM.CZ

Ukažte tento článek i vašim přátelům: