Recall centrum v Sedmihorkách opět ožije přednáškami a workshopy

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY
V RECALL CENTRU

Přijďte si užít zajímavé přednášky a workshopy, nabít se, dozvědět se něco nového, zajímavého, aktuálního v Recall centru v Sedmihorkách u Turnova.  Další akce, které jsou postupně doplňovány, podrobné informace a vstupenky (v limitovaném počtu!) najdete na www.recallcentrum.cz.

čtvrtek 28. 4. 2022
• SVOBODA V MYSLI A ZDRAVÍ V TĚLE V DNEŠNÍ NELEHKÉ DOBĚ

Radovan Dluhý-Smith, MUDr. Monika Waksmundská, MUDr. Miroslav Holub
Přednáška, na které se se svými zajímavými a aktuálními tématy představí hned tři velmi známí odborníci. Tématy budou: Od ovlivňování počasí k transhumanismu, Povídání o krvi, aneb co ukáže živá kapka krve, Celostní pohled na zdraví.

čtvrtek 12. 5. 2022
• TRANSFORMACÍ K LASKAVOSTI

Michaela Matějčková (Cyklicky k sobě)
Procházíme naprosto výjimečnou dobou transformace a nekompromisně narážíme na vše, co jsme se až dosud pokoušeli přehlížet uvnitř sebe i vně. Pojďme se společně podívat pod pokličku změn, jimiž procházíme, a uvidět svůj jasný úkol v tomto procesu. Skvělá blogerka, zpěvačka a autorka projektu Cyklicky k sobě vás nadchne!

pátek 20. 5. 2022
• VRATKÉ PILÍŘE VIROLOGIE

Je principem západní medicíny uzdravovat nebo léčit? Pandemie na základě PCR testu?!
Originální prezentace: RESETHEUS z.v., Kamala Taris, Lenka Tarabová

 

čtvrtek 26. 5. 2022
• WORKSHOP SE ZUZKOU KLINGROVOU

Jóga, ájurvéda, mentální a fyzické zdraví
Workshop o józe, ájurvédě jako cestě k mentálnímu a fyzickému zdraví. Co, kdy a jak jíst podle ájurvédy, a jak praktikovat jógu z pohledu ájurvédských dóš, denní doby a ročních období. Povídání, prostor na vaše otázky a společná jógová praxe. To a mnohem více s nejznámější jógovou lektokou v ČR!

více informací a vstupenky na: www.recallcentrum.cz

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  ROZHOVOR MĚSÍCE: MUDr.MIROSLAV HOLUB • „Pomocí biorytmů v našem životě si dokážeme vysvětlit mnoho souvislostí“ (celý rozhovor)