Naturhouse Turnov: Podzim – nejlepší doba na změnu!

Když venku začnou podzimní plískanice, dostaneme chuť si uvařit dobrý čaj, schoulit se do křesla a nad fotkami z dovolené zavzpomínat na krásné teplé letní dny. Že se vám nechce, protože se sami sobě na letošních plavkových fotkách nelíbíte? Nebo jste se na dovolené radši vůbec nefotili, protože se na vaší hmotnosti podepsalo nicnedělání v karanténě? Pokud je tomu tak, právě nyní je ten správný čas to změnit!

Pominuly už totiž stresy a lockdowny, děti konečně začaly chodit do školy a rodina opět začíná mít svůj pravidelný rytmus – a vy můžete zase pro sebe najít trochu času a starat se o svoje zdraví a svůj vzhled tím, že shodíte nadbytečná kila, která vás trápí.

Zdravý životní styl podporuje imunitu

„I když to možná na první pohled nevypadá, podzim je perfektní doba na hubnutí,“ říká výživová poradkyně Naturhouse Taťána Weinlichová, která pomáhá nejen hubnout, ale i trvale nastavit zdravý životní styl mnoha klientkám a klientům na pobočce v Hluboké ulici  v Turnově. „Podle názoru lékařů není lepší způsob, jak zlepšit svoji imunitu a posílit zdraví než dlouhodobě žít zdravě. A k tomu optimální hmotnost rozhodně patří,“ dodává.

Nejen že vám odbourání nadbytečných kilogramů pomůže opět získat trochu pošramocené sebevědomí, ale – jak se ukázalo v minulých měsících – nadváha může být i velice vážným rizikovým faktorem, pokud nás ohrozí nějaké onemocnění. Proto bychom se na hubnutí a zdravotní styl neměli dívat jen z hlediska estetického, ale i zdravotního, a to zvláště nyní, před obdobím respiračních chorob.

Pravidelné konzultace motivují a přinášejí energii

Hubnout je ve skutečnosti jednoduché a jde to snadno, když víte, jak na to. Jenže přesně to bývá často ten hlavní problém, a právě tady mohou pomoci pravidelné týdenní konzultace. Potvrzuje to i Lenka Kozáková (40), která v NATURHOUSE zhubla 11,1 kg – právě proto, aby se příští rok lépe cítila v plavkách.

ČTĚTE TAKÉ:  ONDŘEJ DLABOLA (Dlabka.cz) : Moštování vlastního ovoce je dar plný vitamínů

„Dostala jsem spoustu cenných rad, které mi při hubnutí pomohly, a každotýdenní setkání s dietoložkou mě ohromně nabíjelo energií,“ vysvětluje. „Na konzultace jsem se těšila, protože jsem chtěla vidět pokrok, jakého jsem za týden zase dosáhla.“

Neváhejte a pojďte do toho!

Pokud se k paní Lence chcete zařadit i vy, neváhejte a objednejte se na svoji pobočku NATURHOUSE. Najdete ji na adrese Hluboká 280, Turnov.
Výživová poradkyně Taťána Weinlichová se na vás těší a je připravena pomoci, zodpovědět každý dotaz zaměřený na hubnutí a zdravý životní styl a podpořit vás svým laskavým a pozitivním přístupem.
Stačí jen vzít telefon, zavolat na číslo 606 541 414 a objednat se!

Objednejte se na konzultaci na pobočku v Turnově, nebo na online konzultaci. NATURHOUSE TURNOV, Hluboká 280
www.hubnuti-turnov.czwww.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108 • volejte: 606 541 414 • facebook: naturhouseturnovhluboka

Ukažte tento článek i vašim přátelům: