KULTURNÍ TIPY EVSTUPENKY – ÚNOR/BŘEZEN – Tatarák na ex, Pyšná princezna, Ladislav Zibura

  1. 3. 2019 od 19.30 – KC Vratislavice 101010
    TATARÁK NA EX

Účinkují: Milan Šteindler a Vojtěch Záveský

Syrový tatarák se nejlépe podává za studena, poctivě naškrábaný a s notnou dávkou pikantního pepře a štiplavé cibule stejně jako sarkastická, ještě syrová stand up comedy Milana Šteindlera! 

Krutě upřímné představení pro všechny, kdo ztratili iluze o světě i o životě, ale stejně jako hlavní protagonisté se nebojí realitě hrdě tlemit do ksichtu. 

Tatarák na EX vznikl u piva. Po pár půllitrech se Milanovi a Jiřímu Antonínovi v hlavě začal rodit nápad na představení, které by divákům přímo z kuchyně naservírovalo nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí. Zmíněné ingredience se krásně smísí do božsky ochuceného tataráku, který ocení i největší fajnšmekři naší doby. Ale bacha, musíte ho dát na EX! 

Scénář: Milan Šteindler a Jiří Antonín Trnka; účinkují: Milan Šteindler a Vojtěch Záveský; režie: Jiří Antonín Trnka, hudba: Vojtaano, výprava: Jan C. Löbl; produkce: Agentura Point (která během posledních 15 let pobavila už milion diváků úspěšnou komedií Caveman)

 

  1. a 7. 4. 2019 – Státní zámek Sychrov
    PYŠNÁ PRINCEZNA

 

Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov mají již dlouholetou tradici. Pro letošní jaro jsme pro Vás připravili pohádku Pyšná princezna. Abyste zjistili, zda i tentokrát zvítězí dobro nad zlem, jak to má ve správné pohádce být, musíte dorazit na Sychrov první víkend v dubnu. Těšíme se na Vás.

 

  1. 3. 2019 od 17.30 a 20.30 – Technická univerzita Liberec
    LADISLAV ZIBURA – Prázdniny v Evropě

 

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novým stand-upem. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Přijďte se zasmát u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav vás ve společnosti svérázných řidičů provede čtrnácti zeměmi – z horkého předměstí Athén přes malebné rumunské vesnice až za polární kruh. Odhalí vám přitom místa, na která jste se vždycky chtěli podívat, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky vám se svým nakažlivým optimismem dokáže, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa. 

ČTĚTE TAKÉ:  Jóga kemp v Českém ráji 2020

VSTUPENKY A PODROBNOSTI K PŘEDPRODEJI A JEDNOTLIVÝM AKCÍM: https://www.evstupenka.cz/

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: