Jaké mobilní aplikace (nejen) pro váš sport si nenechat ujít?

Záchranka

Aplikace, kterou musí mít každý, kdo žije se svým chytrým mobilním telefonem. Kromě toho, že může zachránit život vám (lokalizace a přivolání pomoci) nebo jinému člověku, dozvíte se v ní i návody na první pomoc při různých úrazech (bezvědomí, dušení, krvácení….).

Buttocks Workout

Je aplikace, která vás motivuje k pravidelnému cvičení na zadek. Chcete-li své hýžďové svalstvo posílit, není vůbec špatná. 30 denní program vám připravuje na každý den cviky, se kterými se vejdete do 10 minut. Své pozadí pak ale rozhodně cítíte. Zacvičit si můžete také ranní protažení, nebo příjemný strečink před spaním.

Abs Workout

Cvičení zaměřené především na břišní svaly. Vhodné zkombinovat s Buttock Workout. Trvá také pár minut a vybírat můžete z programů klasik, HIIT a TABATA. Program je sestaven na 28 dní a snaží se vás denně motivovat ke cvičení. Nechybí přehledy a tabulky výkonů, za které dostáváte medaile.

Sports Tracker

Propracovaná aplikace, se kterou můžete chodit běhat, cvičit jógu, nebo dělat jakýkoliv sport. Není to program, který by sestavoval cvičební plán, ale pomáhá vám vytvořit přehled aktivit za týden, měsíc, rok. A to buď online, kdy se zapnutou GPS mapuje vaši trasu (běh, cyklo, běžky, chůze…), nebo si po sportu zadáte dodatečně typ cvičení, čas… Pokud rádi sdílíte své sportovní výkony, pak je možnost ukázat výsledky na sociálních sítích, sdílet s přáteli, nebo s celým světem.

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  CESTY KE ZDRAVÍ - Jarní dary matky přírody