HARLEJ V BOZKOVĚ ROCKOVĚ ODSTARTUJE ADVENT!

AKTUALIZACE 26.11. – KONCERT HARLEJ PŘESUNUT NA 16. 4. 2022
ZAKOUPENÉ VSTUPENKY SE NEVRACÍ A ZŮSTAVAJÍ V PLATNOSTI.

Že vám chybí pořádný rockový koncert? Teď máte šanci doplnit svůj rockový deficit! V sobotu 27. listopadu se v oblíbené, legendární a nesmrtelné sokolovně v Bozkově u Semil rozezní písně skupiny Harlej. O support se postará rostoucí banda Loco Loco. Rozhodně je nač se těšit! Půlnocí se navíc přehoupneme do první adventní neděle, tedy skvělé rockové Vánoce mohou začít!

Kapela HARLEJ vznikla na jaře roku 1995 v Praze. Od roku 2006 je frontmanem Tomáš Hrbáček, který spolupracoval i se skupinou Mash. V roce 2010 ke svým dovršeným patnácti rokům Harlej znovu nahrál své nejoblíbenější hity na album Harlejland. Tato přední česká rocková skupina loni slavila 25 let své existence, má na kontě několikrát vyprodanou Lucernu a jejich turné běžně zhlédne více než deset tisíc fanoušků. Buďte mezi těmi, kdo si tenhle rockový zážitek navíc v oblíbeném rockovém „stánku“ nenechají ujít!

Vstupenky jsou k dostání v tradičních předprodejích:  IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 724 180 473) a v Trafice U Vildy Turnov.
Online na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou k dispozici také na místě.

Cena v předprodeji 490 Kč, na místě 550 Kč. Využít můžete také autobus ze Semil v 19.30 hod a zpět po konci akce.
Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz 

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT SKUPINY HARLEJ DO BOZKOVA 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Firma Matrace Haken oslavila 10 let stylově. Vyhlášením soutěže a obdarováním výherců