Firma Matrace Haken oslavila 10 let stylově. Vyhlášením soutěže a obdarováním výherců

V říjnu proběhlo slavnostní předávání cen ve velké soutěži s firmou Matrace Haken. Výherců bylo pět a každý si odnesl velmi hodnotnou cenu. První cenou byl komplet masivní bukové postele Vykona Laura masiv 40 včetně zesílených bočnic, roštů a matrací Tropico Guard Antibacterial v hodnotě 36.000 Kč, kterou vyhrála Libuše Burjánková z Roudného.  Zeptali jsme se majitelky Šárky Hakenové jaké byly oslavy.

Šťastní výherci Iva Hermannová (na fotce v zastoupení manžela), Libuše Burjánková, Václav Hoření, majitelka firmy Šárka Hakenová, Jiří Matura a Jana Večerníková.
  • Právě proběhlo finále soutěže o velmi hodnotné ceny od firmy Matrace Haken. Jaký pocit máte ze soutěže a radosti výherců?

Soutěž měla velký ohlas a jsme rádi, že jsme se rozhodli ji uspořádat. Předávání cen jsme pojali zároveň jako malou oslavu desetiletého výročí naší prodejny na Všeni, bylo to příjemné odpoledne. Výherkyně hlavní ceny zrovna zvažovala nákup nové postele a matrací, takže jsme měli velikou radost, že výhra přišla takto vhod. Ostatní soutěžící si odnesli anatomické polštáře, podkoleník a bederník. Tyto doplňky jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, takže věřím, že udělaly radost.

Pro jaké zboží a služby si mohou zájemci do firmy Matrace Haken přijít?

Specializujeme se na kvalitní produkty pro zdravé spaní, kam patří matrace, masivní postele, různé druhy roštů, anatomické polštáře, přistýlky, přikrývky a další doplňky. Vše je české výroby.

Výherkyně první ceny Libuše Burjánková s majitelkou firmy Matrace Haken Šárkou Hakenovou

• První cenou byla masivní postel, lamelové rošty a matrace. Jaké matrace to byly a proč jste vybrali zrovna tyto?

Jednalo se o oboustranné matrace Tropico Guard Antibacterial s vysokou nosností (až do 140 kg). Tato matrace je mezi našimi zákazníky oblíbená pro svoji tužší konstrukci a především je zcela bez lepidel. To spolu s použitými materiály (studená a hybridní pěna) umožňuje dokonalou vzdušnost. Jako u všech našich matrací je potah dvoudílný, pratelný a navíc obsahuje přírodní vlákna Tencel® Lyocell®, které se snadno zbavují vlhkosti. Více o matraci se dozvíte na naší prodejně, kde je k vyzkoušení a v tomto odkazu: https://matrace-haken.cz/?strana=obchod&vyhledat=guard&str=1&detail=199

  • Pokud byste měla říci tři nejdůležitější body, které pomohou k co nejlepšímu spánku, které by to byly?
ČTĚTE TAKÉ:  ONDŘEJ DLABOLA (Dlabka.cz) : Moštování vlastního ovoce je dar plný vitamínů

To je velmi široká problematika. Obecně jsou základem kvalitní matrace vhodné pro daný tip postavy, dobrá spánková hygiena a co nejméně stresu.

  • Mohou si zájemci o vaše zboží přijít fyzicky vyzkoušet jednotlivé produkty?

Určitě mohou a my to i doporučujeme. Každý člověk má individuální potřeby a jinou postavu. Matraci je nejlepší si předem vyzkoušet a my poradíme, zda pro Vás bude vhodná. Vystavené máme i postele, noční stolky a další doplňky. Otevřeno máme každou neděli od 9:30 do 13 hodin.

FOTOGALERIE Z PŘEDÁVÁNÍ CEN VE VELKÉ SOUTĚŽI S FIRMOU MATRACE HAKEN ZE VŠENĚ:

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: