FESTIVAL KRÁSNÁ LOUKA ZVE NA SUPER ZÁBAVU A HUDBU NA DVOU PÓDIÍCH

Festival Krásná Louka se pro mnoho fandů hudby stal již tradicí. I letost proběhne v tradičním termínu posledního květnového víkendu (27-28.5.2017) v areálu Krásná louka v Mladé Boleslavi.

Jak se již stalo zvykem v sobotu se uskuteční hudební festival a v neděli proběhne oslava dne dětí. Novinkou bude produkce na dvou pódiích, změněné dispozice areálu a bohatá nabídka kapel.

Předprodej byl zahájen v prosinci 2016.

Pro více informací sledujte facebookové stránky festivalu.

FOTOREPORT Z KRÁSNÉ LOUKY: http://ceskyrajvakci.cz/krasna-louka-2015-%E2%80%A2-foto/

Dvoudenní hudební festival spojený s oslavou dětského dne se koná 27 – 28. 5. 2017 v areálu Krásné louky v Mladé Boleslavi. V sobotu proběhnou hudební vystoupení známých českých a regionálních kapel. Nedělní část festivalu se nese v duchu oslavy dne dětí. Atraktivní program v podobě hudebních, divadelních, komických či kouzelnických vystoupení.Novinkou jsou 2 stage = 12 kapel = 12 hodin muziky

Program:
Sobota od 13:00 do 0:00 – hudební program: MONKEY BUSINESS, TŘI SESTRY, SLZA, MIRAI, BANJO BAND IVANA MLÁDKA, SEVEN a další…

Neděle od 11:00 do 17:00 – vstup zdarma, po celý den hudebně zábavný program pro děti a dospělé, animátoři a soutěže o ceny. 

Děti do 130cm mají vstup po celou dobu festivalu zdarma.

krasna louka

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  27. 2. • CHARLIE SLAVÍK REVUE & THE RHYTHM GIRLS - Škoda Muzeum Mladá Boleslav