18. ROČNÍK ZÁVODŮ TRAKTORŮ V BOZKOVĚ U SEMIL SE USKUTEČNÍ V SOBOTU 5. ŘÍJNA

Sobota 5. října bude tradičně patřit závodům traktorů v Bozkově u Semil. Letos se odehrají dramatické souboje již po osmnácté a opět bude nač se dívat a komu fandit. Kromě doprovodného programu, kterými budou výstavy traktorů a techniky, ukázky jízdy tanku T-72 a TATRY 813 trucktrial, ukázky činnosti modelářů či dřevosochání, si kdokoliv z vás může užít také let vrtulníkem!

Lety vrtulníkem jsou letos novinkou a už nyní si svůj let můžete objednat (na telefonu 774 286 895). Lety tentokrát odstartují celý program a to odbitím desáté hodiny. Dále pak přibude doprovodný program a od 13. hodiny bude odstartován samotný závod, během něhož se můžete bavit v rámci pestré nabídky akce, nebo svým fanděním podporovat závodníky. I letos budou účastníci závodu soutěžit ve čtyřech tradičních kategoriích – domaděl, továrna do roku výroby 1967, továrna do roku výroby 1968 a tříkolky.
Atraktivní podívaná, stálost výkonu, ve které se soutěží a oslava vesnické techniky, to vše pro vás má stále oblíbenější akce v Bozkově.  Až do 16. hodiny, kdy proběhne vyhlášení výsledků, se tak budete velmi dobře bavit. Vezměte celou rodinu, přijďte si užít podzimní oslavu, zafandit, poznat nové stroje a třeba i zasoutěžit a nebo se na celou akci podívat shora – z nebe. Závod traktorů rozhodně stojí za vaši návštěvu!
 Vstupné na akci je doslova symbolické. Dospělí zaplatí 50 Kč, děti a důchodci pak 20 Kč.

Více informací naleznete na www.obecbozkov.cz

PROGRAM
10.00
Vyhlídkové lety vrtulníkem
11.00
Doprovodný program
12.00
Prezentace techniky a závodníků
Tradiční čtyři kategorie: DOMADĚL, TOVÁRNA DO ROKU VÝROBY 1967, TOVÁRNA DO ROKU VÝROBY 1968, TŘÍKOLKY
13.00 Začátek závodu • v průběhu doprovodné soutěže
16.00 Vyhlášení výsledků
Závodí se ve stálosti výkonů!

ČTĚTE TAKÉ:  Do Českého ráje míří esa mezi jógovými lektory - Jóga kemp v Českém ráji
Ukažte tento článek i vašim přátelům: