SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO DIVADLA – Městské divadlo Železný Brod

Zkuste štěstí a soutěžte s námi o vstupenky na dvě akce v Divadle Železný Brod. Více o akcích se dozvíte pod formulářem níže (i odpověď na otázku). Hrajeme o 2 x 2 permanentky na ŽELEZNOBRODSKÉ DIVADELNÍ HRY a o 3 x 2 vstupenky na představení ANI ZA MILION…!

OTÁZKA: Kdo v představení ANI ZA MILION…  hraje hlavní role (napovíme, jde o muže a ženu)?
ODPOVĚĎ: zašlete prostřednictvím formuláře níže, nezapomeňte vyplnit všechna pole – bez toho by byla odpověď neplatná

PRAVIDLA: Odpovězte na otázku prostřednictvím formuláře níže. Jinou formou nebudou odpovědi započítány. Vstupenky získává 2., 4., 6., 8., a 10. správná došlá odpověď.
2. a 6. správná odpověď získává permanentky na Železnobrodské divadelní hry
4., 8. a 10. správná odpověď získává vstupenky na představení Ani za milion…
Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Přejeme mnoho štěstí!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + město odkud jste (vyžadováno)

ANI ZA MILIÓN …
úterý 11. dubna od 19 hodin

Brilantní komedie s detektivní zápletkou kde každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah… v hlavních rolích s Michaelou Kuklovou a Lukášem Langmajerem v organizaci agentury Nordproduction. Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali. Co má společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.

Více na www.nordproduction.cz. Vstupné: 180 Kč a 150 Kč. Předprodej probíhá od 1. 3. v TIC Železný Brod a na www.e-vstupenka.cz.

 

ŽELEZNOBRODSKÉ DIVADELNÍ HRY
Minipřehlídka ochotnických souborů, během které můžete vidět tři divadelní představení v Městském divadle Železný Brod. Zahájení přehlídky se uskuteční v 18.45 hodin ve foyer divadla drobným kulturním programem.

ČTĚTE TAKÉ:  SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT MICHAEL JACKSON SYMPHONY - SEDMIHORSKÉ LÉTO

DOKONALÁ SVATBA
pátek 31. března od 19 hodin

Velmi svižně napsaná komedie z pera Robina Hawdona plná vděčných zápletek a záměn,
která vás dokáže překvapovat až do samotného konce v podání DS Vojan Hrádek nad Nisou. Je ráno. Mladíkovi jménem Bill začíná svatební den. Předchozí večer zapíjel s kamarády svobodu a teď se probouzí… Jenže ouha! Zjišťuje, že události posledních hodin má „poněkud rozostřené“. Kde se to probudil? S kým? Co se dělo předtím a hlavně jak z toho ven, než zaklepe na dveře nevěsta.

KOUZELNÝ ZVONEČEK
sobota 1. dubna od 10 hodin

Veselá pohádka o nesmělém princi v podání DS „3 na 3“ při MKS Nová Paka. Nesmělý
princ a trochu trumpeta musí jít do světa najít si nevěstu, ale jak už to bývá, smůla se mu lepí na paty. Ve světě ho nejedna princezna pěkně potrápí. O vtipné okamžiky nebude nouze, protože roztržitý král tomu všemu dodá korunu. Naštěstí tu je kouzelný zvoneček a ten …

POLOJASNO
sobota 1. dubna od 19 hodin

„Účel světí prostředky nebo Ženy, víno zpěv?“ Čemu dají přednost dva mazaní jezuité v komedii na motivy Jiráskova Temna v podání Vlasteneckého divadelního spolku Vlastík Vrchlabí. Děj se odehrává v 18. století v městečku Březině v Čechách. 

Vstupné: 50 Kč jednotlivě, 110 Kč přenosná permanentka na všechna představení

Přehlídku pořádá DS Tyl Železný Brod s finanční podporou Města Železný Brod.

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: