SOUTĚŽ O KNIHU: ZAHRADA ŽIJE – Zahradničíme s dětmi – prosinec

Soutěžte o velmi milou knihu, která je sice nazvaná Zahrada žije – zahradničíme s dětmi, ale vřele ji doporučujeme i dospělým. Kniha je velmi přehledná, krásně zpracovaná a především plná zajímavých tipů a postupů pro dobré zahradničení. A  třeba právě díky knize přivedete k přírodě své děti, vnoučata, pravnoučata, nebo třeba žáky ve škole!
S touto knihou (a nakladatelstvím Smart Press) jsme pro vás připravili seriál na celý rok! Máte se na co těšit!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PROSINEC:
Napište tři firmy, jejichž služby a nabídky můžete využít ve vašem domě či na zahradě – a které mají propagaci v prosincovém vydání u článku RADY DO ZAHRADY. (prosincové vydání najdete tady)

KNIHU VYHRÁVÁ 10. SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ V POŘADÍ DOŠLÝCH ODPOVĚDÍ.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + ADRESA kam vám bude v případě výhry zaslána kniha(vyžadováno)

TADY ZKUSTE ŠTĚSTÍ I V DALŠÍCH SOUTĚŽÍCH ;-)

 

Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi
Anita Blahušová

Jedinečná, zábavná, naučná! Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas!

Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu.

Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním,  které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu! Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů.

Navíc se čtenář dozví spoustu zajímavých detailů ze života zvířat i fungování rostlin. Seznámí se také s hezkými tradičními rituály, které můžeme i dnes s chutí zapojit do moderního rodinného života. A dozví se, jak proměnit svou zahradu v opravdu živé a zajímavé místo plné zeleně, květin a jedlých plodů, plné motýlů i ptáků, záhonků i skrýší: zdroj radosti, úrody a dobrodružství.

ČTĚTE TAKÉ:  Sedmihorské léto 2020 odstartovalo poetickým koncertem Hradišťanu a Jiřího Pavlici

Kniha je nabitá autorčinými krásnými fotografiemi z reálného pestrého roku s dětmi na zahradě, návodnými postupy a ilustracemi.

Je určena dětem a jejich průvodcům: rodičům, prarodičům i pedagogům.

VÍCE INFORMACÍ O KNIZE

Ukažte tento článek i vašim přátelům: