Přijďte na výstavu Stavitel a Ligna Bohemia do Lysé. Konat se bude od 22. do 24. února

Stavařům, truhlářům, všem kutilům i budoucím řemeslníkům se otevřou brány výstaviště v Lysé nad Labem od čtvrtka 22. do soboty 24. února při dvojici výstav Stavitel a Ligna Bohemia.

STAVITEL představí novinky ve stavebních materiálech

Rekonstruujete, stavíte nebo upravujete dům, byt či chalupu? Nenechte si ujít výstavu stavebních materiálů a technologií Stavitel 2018. Vystavovat budou firmy z nejrůznějších oborů souvisejících se stavěním, odborníci vám poradí s výběrem materiálů i dalšími problémy, které se mohou vyskytnout při stavbě a renovaci. Na stánku Nová zelená úsporám se dozvíte veškeré informace o dotačních programech.

VYHRAJTE STOLNÍ KOTOUČOVOU PILU NA VÝSTAVĚ LIGNA BOHEMIA

V hale C letos představí významné společnosti z oboru dřevoobrábění opravdu řadu novinek. Zaměřili jsme se především na rozvoj rukodělného řemesla, velkou zajímavostí jsou zcela jistě japonské pily, tesařská dláta, ruční hoblíky, kameny k broušení nástrojů a vynikající brusky nové generace.

VYTISKNĚTE SI VSTUPNÉ ZDARMA:

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet elektrické nářadí a příslušenství, v svých expozicích nabídnou vystavovatelé ponorné, okružní a přímočaré pily, akumulátorové vrtací šroubováky, frézky, představí nejlepší odsávací systém všech dob. Jedinečný systém pro řezání izolačních materiálů představí na stánku MAFELL, za zmínku stojí i profesionální nářadí nejvyšší kvality německé firmy METABO, která představí světovou novinku úhlovou brusku s velkým kotoučem. Unikátní kombinaci odsávání a briketovacího lisu si návštěvníci prohlédnou v expozici ADAMIK COMPANY, kde také předvedou drtiče dřeva, plastu a papíru. Velkým lákadlem bude i COMBIFORMER – kombinace nahřívací pece a membránového lisu pro tvarování umělého kamene.

Opět budeme soutěžit! Český výrobce firma ROJEK věnovala do návštěvnické soutěže stolní kotoučovou pilu. Ke každé zakoupené vstupence návštěvníci obdrží anketní lístek s otázkou, který vyplní a vhodí do slosovacího osudí ve vstupní hale výstaviště v Lysé nad Labem. Vítěze vylosují organizátoři v sobotu 24. února ve 14:00 hodin.   

ČTĚTE TAKÉ:  NAVŠTIVTE VÝJIMEČNÉ MUZEUM A GALERII DETESK V ŽELEZNÉM BRODĚ

Veletrh odborného školství

Rekordní počet odborných škol a učilišť se letos prezentuje také v prvním patře haly A. Tato akce je pořádána ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy.  Představí se zde střední školy a učiliště nejen ze Středočeského kraje, které nabídnou žákům základních škol, jejich rodičům a dalším návštěvníkům přehled učebních i studijních oborů, přiblíží studium ve škole, pochlubí se svými výrobky, které nabídnou k ochutnání i prodeji, a také poskytnou své služby veřejnosti.

Výstavy budou pro veřejnost otevřeny od čtvrtka 22. do soboty 24. února vždy od 9 do 17 hodin. Další informace naleznete na www.vll.cz.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: