SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KATAPULT V BOZKOVĚ

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KATAPULT – SOBOTA 8. DUBNA 2017 : Soutěžní otázka: Jaké dvě legendární kapely v rámci samostatných koncertů vystoupí v Bozkově u Semil v dubnu 2017? Své odpovědi zasílejte prostřednictvím formuláře zde:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + vaše adresa - v případě výhry vám na ni zašleme knihu (vyžadováno)

VSTUPENKU NA KONCERT KATAPULT VYHRÁVÁ v pořadí 4., 8., 12. a 16. správná odpověď zaslaná prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Jiné odpovědi nemohou být započteny. Výherci budou vyrozuměni e-mailem. 

8. dubna – KATAPULT – TURNÉ KLADIVO NA ŽIVOT
OMLOUVÁME SE ZA TISKOVOU CHYBU V NOVINÁCH – KONCERT KATAPULT SE KONÁ V SOBOTU 8. DUBNA
Poté, co skupina Katapult koncem loňského roku vydala nové album s názvem Kladivo na život, rozžhavila kytary a vydala se na stejnojmenné turné. Příznivci Oldy Říhy a nezaměnitelného Katapultu budou mít jedinečnou šanci v našem regionu i širokém okolí. V Bozkově jde totiž o jedinou zastávku jejich jarního turné. Těšte se na skvělé pecky z průběhu celého působení kapely, ale samozřejmě také na písně z nejnovějšího alba. Katapult zaujímá specifické místo v historii domácí pop music. Během čtyřicetileté kariéry ustála skupina s Oldřichem Říhou v čele všechny nepřízně osudu (zákaz činnosti v éře budování socialismu, nebo odchod Dědka Šindeláře a Tolji Kohouta do rockového) a fungovala víceméně nepřetržitě. Omlazený Katapult vystupuje od roku 2009 v sestavě: Oldřich Říha – kytara, Andy Budka – basová kytara, Ondřej Timpl – bicí. Do zlatého fondu českých písní patří Až, Chodníkový blues, Katapult, Půlnoční závodní dráha, Vojín XY hlásí příchod a mnoho dalších.

Koncert začíná ve 20.30 hod, cena vstupenek v předprodeji 280,- ; na místě 320,-.

PŘEDPRODEJ A DOPRAVA NA OBA KONCERTY:
Infocentrum Semily – 481 624 721
IS Železný Brod – 483 333 999
Obecní úřad Bozkov – 481 682 169, 724 180 473
Trafika U Vildy Turnov – 777 501 307

ČTĚTE TAKÉ:  ÚNOROVÁ SOUTĚŽ S KŘÍŽOVKOU - o knihu Enneagram od nakladatelství Synergie

Autobus: SEMILY NÁMĚSTÍ A ZPĚT PO AKCI – Katapult ve 20 hod, Alkehol ve 20.30 hod.
Více informací na: www.obecbozkov.cz

bozkov-katapult

Ukažte tento článek i vašim přátelům: