Informace pro naše čtenáře a partnery – oficiální vyjádření

Milí čtenáři, vážení parteři,

vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli, že dubnové vydání – poprvé po osmi letech pravidelného vydávání novin Český ráj v akci – nevyjde.
AKTUALIZACE: týká se také květnového vydání. ČERVNOVÉ VYDÁNÍ PRO VÁS JIŽ CHYSTÁME!

Čtenáři: děkujeme za Vaše dotazy, zájem i „fandění“. Velmi si toho vážíme. Aktuálně můžete číst inspirativní a pozitivní články online na našich webových stránkách. Věříme, že najdete spoustu zajímavostí, které Vás budou bavit stejně, jako noviny.
Jakmile to bude možné, vrátíme se v plné síle i do Vašich poštovních schránek. A těšíme se!

Partneři: Jak jsme Vás již informovali, po celé roky se snažíme dát Vám maximum. A proto v aktuální době, kdy většina z Vás řeší existenční problémy a má své provozovny zavřené, rozhodli jsme se, že Vám situaci nebudeme ztěžovat. Naopak, budeme i v této nestandardní a těžké době Vaší oporou. Opak by pro nás znamenal nemorálnost. I přesto, že dokážeme najít alternativu pro distribuci novin – a to aniž bychom zasahovali do rozsahu a kvality – je pro nás v tuto chvíli zásadní, že propagace pro Vás v aktuální době nemá smysl. Zároveň velmi děkujeme za pozitivní ohlasy k tomuto řešení, které od Vás dostáváme.
Jsme tu opět pro Vás hned, jakmile se situace uvolní! Těšíme se na další spolupráci!

Redakce ČRVA

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Soutěž o knihu Pěstujeme ve městě