ZNÁTE AUTOPATII?

Celostní metoda autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie a prastarých tradic. Založil ji v roce 2002 Mgr. Jiří Čehovský.

Autopatie se vyvinula z jeho dlouholeté homeopatické praxe, kdy se jedná o použití homeopatickým způsobem upravené informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány (životní síly) osoby, která je léčena. Povýšena ředěním vodou do jemnohmotného (z materialistického hlediska nehmotného) stavu, stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemných kreativních energií, nazývaných v homeopatii životní (vitální) síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána, majících rovněž jemnohmotnou povahu. Výsledky mnoha konferencí o autopatii a práce vyškolených poradců ukazují na její účinnost i tam, kde již lidé ztráceli naději nebo považovali své problémy za nevyléčitelné. Co je na této metodě nejpozoruhodnější, že autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma podle jednoduchého návodu.

Autopatie se osvědčila zejména lidem trpícím dlouhodobými či opakovanými potížemi. Bývá používána jak samostatně, tak i jako podpora při jiné probíhající terapii. Metoda vychází z pochopení, že disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, např. jako nemoci či diagnosy, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií a informací. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity. Autopatie se zabývá obnovením a harmonizací jejich narušeného proudu a to na tělesné, duševní a duchovní úrovni.

TIP: Zaujalo vás toto téma? Pak si nenechte ujít přednášku Mgr. Jiřího Čehovského právě na téma Autopatie – uskuteční se 5. listopadu 2024 v Recall centru v Sedmihorkách u Turnova. Více informací a vstupenky na www.recallcentrum.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Rozhovor měsíce PETR KLÍMA: „Budete překvapeni, kde se dají využít jáhly, pohanka nebo bulgur“