VELKÁ SOUTĚŽ O MASIVNÍ BUKOVOU POSTEL s kompletním vybavením a další hodnotné ceny S RODINNOU FIRMOU MATRACE HAKEN – 1. otázka (duben 2021)

OSLAVTE 10 let s firmou MATRACE HAKEN!
SOUTĚŽ O MASIVNÍ BUKOVOU POSTEL S KOMPLETNÍM VYBAVENÍM VČETNĚ MATRACE TROPICO – soutěž probíhá od dubna do září 2021

PRVNÍ OTÁZKA: Jaké druhy matrace podle tuhosti seženete ve firmě Matrace Haken?
Nápovědu naleznete na matrace-haken.cz

VÝHRY:

  • 1. cena: Komplet masivní bukové postele Vykona Laura masiv 40 včetně zesílených bočnic, roštů a matrací Tropico Guard Antibacterial v hodnotě 36.000 Kč
  • 2. a 3. cena – paměťový polštář Tropico TOM.

Soutěž probíhá v 6 krocích. Úkolem soutěžících je odpovědět správně na všech šest soutěžních otázek, které budeme v každém z vydání publikovat (duben – září 2021). V září vyzveme soutěžící k zaslání kompletních odpovědí prostřednictvím formuláře na www.ceskyrajvakci.cz. Vyhlášení soutěže a předání výher proběhne během října 2021.

Soutěže se může zúčastnit každý bez rozdílu věku – každý však pouze 1x. Výhru získají soutěžící, kteří zašlou kompletní odpověď prostřednictvím formuláře, který bude zveřejněn v září 2021, a budou v pořadí došlé správné odpovědi: 1. cena: 20., 2. cena: 30. a 3. cena 40.
Výhry nelze převádět na finanční hotovost.

Přejeme Vám hodně štěstí a zábavy při soutěžení!

PS: víte, že už jsme s firmou Matrace Haken soutěžili? A kdo vyhrál?

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  ČERVENCOVÁ křížovka o knihu RAW PRO ZDRAVÍ A KRÁSU od nakladatelství SmartPress

7 komentářů: „VELKÁ SOUTĚŽ O MASIVNÍ BUKOVOU POSTEL s kompletním vybavením a další hodnotné ceny S RODINNOU FIRMOU MATRACE HAKEN – 1. otázka (duben 2021)

Komentáře nejsou povoleny.