VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O SKVĚLÉ KNIHY

Jaké by bylo léto bez knihy? Kniha, čtení, relax a pohoda k létu prostě patří. A proto jsme pro vás s nakladatelstvím Smart Press uspořádali velkou letní soutěž o opravdu luxusní knihy. Inspirujte se a soutěžte! Formulář a soutěžní otázku najdete na konci stránky.

TRADINÁŘ – Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů
Monika Kindlová
Martina Boledovičová
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky, obyčeje i tradice, ale také praktický dopad – jak dětem vše vysvětlit, co si připravit a uvařit, jak si svátky s rodinou a přáteli, ale třeba se sousedy co nejlépe užít?

 

PĚSTUJEME VE MĚSTĚ
Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady
Autorský tým Kokoza
Bydlíte ve městě a chcete do něj přivést více přírody? Láká vás mít po ruce čerstvé bylinky, květy, sezonní zeleninu a drobné ovoce? Chcete poznat svoje sousedy a potkávat se s nimi nejen na ulici? Postrádáte příjemný venkovní obytný prostor?

 

OUTDOOROVÁ KUCHAŘKA – Od rodinných výletů po zimní horské expedice
Petra Pospěchová
Nepostradatelný kuchařský průvodce pro všechny, kteří vyrážejí na trek či výlet a nespokojí se s instantními polévkami, konzervami nebo smažákem z restaurace! Kniha přináší chutné a výživné recepty na všechny druhy výšlapů a navíc spoustu praktických tipů a rad.

 

 

LUŠTĚNINOVÁ KUCHAŘKA se spoustou zeleniny
Petr Klíma
Luštěniny jsou kvalitním rostlinným zdrojem bílkovin, nezbytných pro zdravý jídelníček. Jak je ale kreativně zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit a skladovat? Co všechno se z nich dá vařit a jaké druhy se na co hodí nejlépe? Jak si na luštěninách pochutnat a nikdy se u toho nenudit?

JAK SE FOTOGRAFUJE JÍDLO – Nafoťte si vlastní kuchařku
Alena Hrbková
Přední profesionální fotografka jídla Alena Hrbková přináší první českou knihu o této disciplíně. Kniha je vytvořena pro všechny, kdo se zajímají o fotografování jídla, ať už v domácím využití (rodinné kuchařky, blogy) nebo i na cestě k profesionálním kvalitám. Najdete zde vše potřebné, od technického vybavení a všech praktických kroků až po vytváření atmosféry. Dokonale návodný manuál a umělecký zážitek v jednom!

ČTĚTE TAKÉ:  Soutěž o knihu Svobodná hra - Jak nechat vyrůst radostné, odolné a samostatné děti

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje centrum, kde si v Českém ráji užijete lekce jógy a masáže? (nápovědu najdete v červencovém vydání Restartu)

Celkem bude 15 výherců – od každé knihy pro vás máme připraveny tři výtisky. Napište nám proto o jakou knihu máte nejvíce zájem + další 2. A pokud to bude v našich silách, rozdáme výhercům knihy dle jejich přání (nelze zaručit).
Vyhrává: 10., 12., 13., 15., 18., 20., 25., 30., 35., 40., 43., 45., 48., 49. a 50. správná odpověď v došlých odpovědí skrze formulář  níže/jiné odpovědi nelze započítat/.  HODNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÉ LÉTO!

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

SPRÁVNÉ odpověď (+ název knih, které preferujete) + ADRESA kam vám bude v případě výhry zaslána kniha (vyžadováno)

[cf7sr-simple-recaptcha]

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: