Soutěž s přílohou Restart: Bioabecedář Hanky Zemanové

S nakladatelstvím SmartPress jsme pro vás připravili ještě jednu pravidelnou soutěž – tentokrát o bestsellerovou knihu BioAbecedář Hanky Zemanové.

Vše o knize se dozvíte níže pod formulářem.

DUBNOVÁ SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Z jakých rostlin lze nyní na jaře udělat špenát? (nápověda v dubnovém vydání novin)

Knihu vyhrává 10. správná odpověď v pořadí došlých.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + adresu, na kterou bude v případě výhry zaslána kniha + vybraná kniha, kterou byste chtěli vyhrát (vyžadováno)

 

BioAbecedář Hanky Zemanové je přehledný a kompletní průvodce světem zdravých potravin, nazývaný „biobible“ (knihu tvoří obsáhlé 4 části s celkovým počtem 432 stran). Kniha Vás naučí zdravé potraviny rozpoznat a hlavně je skutečně denně vařit.

Obsahuje nejen informace, ale přes 50 oblíbených receptů z opomíjených surovin, nabízí srovnání pohledů západní i čínské dietetiky, názory ajurvédy i makrobiotiky, vždy v souladu se zdravým selským rozumem.

 Knihu tvoří čtyři části:

  • Praktický průvodce nakupováním obsahuje obecná pravidla, jak rozpoznat kvalitní potraviny, a odpovědi na důležitá témata, která souvisí s jejich výběrem i používáním.

 • Encyklopedická část obsahuje přehled vybraných biopotravin.
Setkali jste se s méně známou potravinou (např. špaldou, jáhlami, konopným semínkem, quinoou, cizrnou, obilnými sirupy) a nevíte, co s ní?
V Hančině encyklopedii najdete praktické vysvětlení jejich nutričních a zdravotních přínosů, doporučení, pro koho jsou obzvlášť vhodné a kdo by je případně měl jíst s mírou. V neposlední řadě se je naučíte využívat při vaření. K tomu pomáhá i široká škála autorčiných tipů a osvědčených postupů. Součástí jsou i konkrétní tipy na určité výrobky a možnosti, kde je nakoupit a jak s nimi vařit.

Praktická receptová část obsahuje přes 50 skvělých receptů, které patří i mezi nejoblíbenější u Hanky doma. Polévky, hlavní jídla, pomazánky, saláty, dezerty i výživné nápoje – všechny vynikající, dostupné a prověřené, s využitím nejrůznějších surovin, včetně těch opomíjených. Jsou zahrnuty také varianty veganské či bezlepkové.

ČTĚTE TAKÉ:  Srpnové vydání ve schránkkách od 16. srpna & ke stažení online

Závěrem knihy je samostatná informační příloha, obsahující užitečný přehled, důležité kontakty, tipy na zajímavé knihy, informační zdroje, odkazy na výzkumy apod., související s biopotravinami a s ekologičtějším a zdravějším způsobem života.

K dostání u všech dobrých knihkupců a na www.smartpress.cz.

ISBN: 978-80-88244-00-4 Formát: 210 x 220 mm Vazba: pevná vazba, celobarevné fotografie  Počet stran: 432 Cena: 699 Kč

Ukažte tento článek i vašim přátelům: