Jste připraveni na léto? PŘELIVOVÉ BAZÉNY POLYSTONE a ZASTŘEŠENÍ ALUKOV® PREMIUM od firmy AQUA Program s.r.o. z Turnova

PŘELIVOVÉ BAZÉNY POLYSTONE a ZASTŘEŠENÍ ALUKOV® PREMIUM

Firma AQUA Program s.r.o. je dlouholetým výrobcem a dodavatelem bazénů, čističek odpadních vod, nádrží, septiků, vodoměrných šachet, a dalších výrobků ze speciálních plastů. Bazény vyrábíme z nejkvalitnějšího speciálního materiálu – plastu Polystone od německé firmy Röchling.

Rádi bychom Vám představili nabídku přelivových bazénů, v jejichž výrobě máme již 15 letou zkušenost. Přelivové bazény jsou na pohled velmi estetické, jelikož výška vodní hladiny je rovna výšce bazénu i okolního terénu. Bazény s přelivovou mřížkou zaručují jeho skutečnou hloubku. Voda se přelévá přes mřížky do odtokového žlabu, odkud je odváděna do vyrovnávací nádrže a následně čištěna. Proces čistění vody je také rychlejší než u klasických bazénů se skimmerem (sběračem). Přeliv dá vyniknout zvolenému tvaru bazénu. Lze realizovat rovné, kulaté i oválné bazény, na přání jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar. V posledních letech je oblíbený především obdélník s ostrým rohem, díky němuž získá bazén při stejných rozměrech v porovnání s jinými tvary větší vodní plochu. Je velmi dobře propojitelný s dlažbou nebo dřevem a také usnadňuje realizaci zastřešení. Hrana se zakulacenými rohy je elegantní variantou obdélníku. Dokonale ladí jak ke klasickým rodinným domkům, tak moderním stavbám. Obdélníkový bazén doporučujeme v exkluzivní bílé barvě, která nechá velmi překvapivě vyniknout barvě vody v tónu karibské modři. Vzniká tak zcela nadstandardní bazén!

Již řadu let dodáváme našim zákazníkům bazénová zastřešení firmy Alukov a.s.. Jedinečné konstrukční řešení, kvalita použitých materiálů a pestrý výběr typů řadí firmu Alukov® do pozice lídra na českém i světovém trhu. Výsledkem naší dlouhodobé spolupráce a splnění přísných kritérii je udělení certifikátu OVĚŘENÝ PRODEJCE. Tímto oceněním se mohou pyšnit pouze čtyři přední firmy vyrábějící bazény v České republice. Spokojenost zákazníků je pro nás tou nejlepší referencí.

ČTĚTE TAKÉ:  CESTY KE ZDRAVÍ: Podpůrné tipy pro zdraví, radost a vitalitu na duben-květen

Doporučujeme Vám produktovou řadu PREMIUM, která je nejvyšší výrobní linií firmy Alukov®. Jsou zde zastoupena malá, střední i vysoká zastřešení, která splní i nejnáročnější požadavky uživatelů. Konstrukce zastřešení se skládá z hliníkových profilů, celé zastřešení pak z posuvných segmentů. Výplň konstrukce tvoří polykarbonátové desky. Špičková kvalita, spolehlivost, lehkost ovládání a zajištění bezpečí při koupání tvoří hlavní přednosti těchto výrobků. Prémiová řada je ojedinělá svými technologickými patenty, které výrazně usnadňují manipulaci se zastřešením a napomáhají k udržování stálé teploty vody.

K našim bazénům i zastřešení zajišťujeme záruční i pozáruční servis, včetně sezónního. Prodejní portfolio doplňujeme kompletním příslušenstvím a chemií k zakoupení na firemní prodejně.

Těšíme se na setkání  a spolupráci s Vámi. Navštivte nás!

Více informací naleznete na www.aquaprogram.cz nebo volejte na tel.: 777 627 777 či pište na email: info@aquaprogram.cz.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: