Pozvánka: Týdenní jógový pobyt se zaměřením na ásany a čakry – v Jizerských horách

Lektorka jógy Anna Bokotejová ze Semil připravila týdenní jógový pobyt v Jizerských horách. Ubytování v renovované stylové chalupě s vlastní saunou a venkovními vyhřívanými vanami… lekce jogy zaměřené postupně na všechny čakry, meditace, relaxace, praxe jógy. A skupina o maximálně 12 lidech… Vyrazíte? Akce se koná v termínu 26. září až 2. října 2022.

Pro koho je kurz připravený ?
Kurz je moje dlouholetá srdcová záležitost, ke které jsem právě teď dozrála. Mohou všichni, bez rozdílu:
Maminky, které chtějí změnu a pečovat jenom a jenom o sebe.  Sama jsem maminkou 4 dětiček a vím kolik práce a péče mateřství přináší. Dovolená ? :-)
Tatínci, kteří pociťují na sobě tlak ze zabezpečování rodiny. 
Ženy a muži , kteří  chtějí přispět k svému pečování o všechny složky bytosti. 
Pro všechny dospělé, které to láká zažít a nemají doposud zkušenosti s jógou.
Pro straší bytosti do 50 + a překonají strach a stud.

Zaměření kurzu?
V kurzu budeme pracovat s mentálním, emočním a fyzickým tělem. Celý kurz bude obohacen meditacemi, dechovými technikami a asánami. Asány jsou jógové  pozice, které však nebudou v lámaní kostí, nebo natažení svalů. Jsou to pozice v kterých si budeme uvědomovat, jejich hloubku a co nám přinášejí. Pozice pak dále budou oslovovat naše jednotlivé energetické centra – čakry, v kterých můžeme pociťovat prázdnotu, plnost, nebo vyrovnanost. Možná se nám podaří pochopit, proč děláme, některé věci v životě a nic nám nepřinášejí.

Jaký je cíl kurzu? 
Cílem kurz je získání nebo znovu obnovení lásky k vlastnímu tělu, prožívání a mysli. Zjemnění vnímaní a pohledu na sebe. Věřím, že vás to natolik osloví, že vše co se naučíte, nebo si připomenete přenesete do svých životů, které žijete.

Výhody a přínosy kurzu?
Výhodou kurzu je uzavřená skupina max. 12 lidí. Pomocí mých zkušeností a praxe a dále díky dalším laskavým lidem, dokážeme vytvořit bezpečný prostor v kterém se můžete naplno věnovat jenom a jenom sobě. Přínosem kurzu bude vše co vás osloví, to co prožijete nebo se naučíte. Vždy jsme tam, kde máme právě být.

ČTĚTE TAKÉ:  Dubnová křížovka od nakladatelství Portál

Těším se na Vás.

NAMASTE

Anna Bokotejová
www.gynomai-semily.cz
777 258 954

Ukažte tento článek i vašim přátelům: