Ontex má svým zaměstnancům co nabídnout. Firma je otevřena uchazečům o zaměstnání

Hledáte zaměstnání, které vás bude bavit a zajistí vám zázemí úspěšného zaměstnavatele? Inspirujte se výrobní společností, která má dobré jméno doma i ve světě.

Výrobní firma působící v odvětví osobní hygieny je otevřena uchazečům o zaměstnání

Výrobní společnost Ontex se sídlem v Turnově, v které se vyrábějí nejen dětské pleny, ale i další produkty osobní hygieny, se i po 21 letech působení na českém i po 40 letech na zahraničním trhu neustále rozrůstá. Proto je pořád otevřena novým možnostem, a především uchazečům o zaměstnání, kterých není poslední dobou snadné získat a stejný problém řeší i další nejen výrobní firmy. V současné době Turnovskou výrobní společnost trápí především nedostatek operátorů – seřizovačů strojů.

Přitom společnost Ontex rozhodně má svým zaměstnancům a uchazečům o zaměstnání co nabídnout. Firma začínala svoji výrobu na ploše 7000 m2, na které se nacházely 4 výrobní linky, a pracovalo zde 140 zaměstnanců s tržbou 200 miliónů Kč ročně. Dnes před vámi stojí stejná výrobní společnost akorát s tím rozdílem, že výrobní plocha se rozšířila až na 67 tisíc m2, zaměstnanců zde pracuje 880 a očekávaná roční tržba je až 9,9 miliard Kč. Z rodinné firmy se stala úspěšná mezinárodní společnost. Závody se nacházejí po celém světě a společnost se stala největší z výrobních závodů v rámci skupiny Ontex Group a celkově v 18 výrobních závodech zaměstnává až 11 tisíc zaměstnanců.

Šance pro uchazeče, kteří jsou otevření novým možnostem a chtějí být docenění

V současné době by společnost ráda uvítala ve svých řadách především uchazeče se zájmem o pozice operátorů – seřizovačů strojů, kteří chtějí pracovat ve výrobní společnosti s pevnou pozicí na trhu a zároveň jsou otevření novým profesionálním možnostem a rozšiřování znalostí a zkušeností.

Stejně tak společnost Ontex ocení znalosti a zkušenosti samotných uchazečů a poskytne jim profesionální zázemí a práci, která jim dá nové možnosti, a hlavně náležité docenění po finančních i dalších stránkách. Firma poskytuje plnohodnotné zázemí a pracovní pozice i pro čerstvé absolventy, kteří potřebují nastartovat svoji kariéru.

ČTĚTE TAKÉ:  Aktuální nabídka zaměstnání duben/květen 2021

Žádný z uchazečů však nebude vhozen jen tak do vody, ale projde kvalitním zaškolením na komplexně vybaveném tréninkovém pracovišti pod vedením kvalifikovaných a zkušených školitelů.

Společnost Ontex si je vědoma toho, že zaměstnanci si potřebují především vydělat a přitažlivé finanční ohodnocení je prioritou. Proto neustále na motivaci svých současných i budoucích zaměstnanců pracuje a nabízí motivující finanční ohodnocení včetně dalších lukrativních benefitů jako jsou 13. a 14. plat, dotované stravování, penzijní spoření, životní pojištění, až 6 dní zdravotní dovolené, bonusy za odpracované směny, zajištění dopravy na směny a mnoho dalšího.

Jaké to je pracovat pro společnost Ontex?

Za úspěchem společnosti stojí v první řadě samotní lidé – zaměstnanci, a proto je kvalitní a moderní zázemí a péče o zaměstnance prioritou. Stejně tak je důležité podporovat jejich kariérní růst a nechat zaměstnance angažovat svými nápady a připomínkami do děje společnosti. Pokud hledáte zaměstnavatele, který vám dá jistotu dlouholetého zaměstnání, ocení vaše schopnosti a bude si vás hýčkat, tak Ontex je správné rozhodnutí.

Více informací najdete na: http://www.ontexglobal.com/cs/

PR, Ontex.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům: