NATURHOUSE TURNOV VÁM POMŮŽE SPLNIT VAŠE PŘEDSEVZETÍ I SNY

Naturhouse Turnov není nutno dlouze představovat. Má za sebou za roky existence zástup spokojených klientů a úspěchů v rovině zdravého životního stylu, hubnutí a zlepšení kvality života. Od ledna turnovskou pobočku převzala výživová poradkyně Taťána Weinlichová – velmi milá, vstřícná žena nabitá energií a vědomostmi. Co tedy od Naturhouse můžete očekávat?

Jaké služby v rámci Naturhouse v Turnově nabízíte a komu jsou určeny?
Metoda Naturhouse je po léta ověřená klienty po celém světě. Jedná se především o uznávanou středomořskou stravu spojenou s bylinkami. Je to vlastně takové spojení osobního poradenství a sestavování jídelníčků společně s bylinkovou lékárnou. Klienti se k nám chodí převážně radit s úpravou stravy ohledně redukce váhy. S tím ale souvisí i posílení imunity, zlepšení zdraví a kondice a také získání energie. Objednat se ale může každý, kdo touží po změně životního stylu a zlepšení stravovacích návyků.

Jak se k vám tedy mohou zájemci objednat? A předpokládám, že se setkáváte často se stydlivostí, nejistotou. Co byste případným zájemcům vzkázala?
Objednat se lze přímo na pobočce, telefonicky či se mohou klienti podívat na naše webové stránky a facebook. Případným klientům bych určitě vzkázala, že se není proč se stydět. Každý máme v životě období, kdy potřebujeme s něčím poradit, pomoci a nastartovat.

Jak probíhá první schůzka?
Na první schůzce se klienti především dozvědí, jak na tom jsou ohledně váhy a pokud jsou nespokojeni s nějakými kily navíc, zjistíme, jestli jde o tuky či zadržovanou tekutinu. Naše metoda je unikátní v tom, že se s klienty vídáme každý týden, takže vždy po týdnu mohou zjistit, jak skvěle jim hubnutí funguje (při dodržování programu garantujeme 0,5-1 kg), což je velmi motivační. S každým klientem pracuji vždy individuálně, to znamená podle zdravotního stavu, fyzické aktivity, ale také řeším například zaměstnání, aby jim nový jídelníček co nejvíce vyhovoval. Jak jsem již zmiňovala, jídelníčky jsou na bázi středomořské stravy, která je pro tělo nejzdravější. Nicméně každý týden řešíme i to, jak klientovi nová strava vyhovuje, jak je na tom s chutěmi, pitným režimem atd. Výhodou je určitě i to, že s klientem pracujeme i v době, kdy už je na své optimální váze a je spokojený. Můžeme tak zaručit, že si každý svoji novou váhu jednoduše udrží a nedojde k nežádoucímu efektu. Pokud se klient nedokáže hned rozhodnout, může začít s některým naším redukčním programem na dva či tři týdny, které lze najít i na našem novém eshopu.

ČTĚTE TAKÉ:  Na polích Prahy se bude hospodařit šetrným způsobem. Ornitologové budou vyhodnocovat, zda to pomůže ptákům

Málokdo ví, že si k vám do turnovského Naturhouse kdokoliv může – bez objednání či předchozí domluvy – přijít zakoupit velmi zajímavé produkty pro zdraví…
Ano. Naturhouse nabízí široký sortiment funkčních potravin s vysokým podílem vlákniny, racionálních a vysoce nutričně bohatých a snadno stravitelných hotových jídel a přírodních doplňků stravy, které garantují přesvědčivé výsledky během péče o vaši postavu i kondici. Ty si můžete přijít zakoupit přímo k nám do Naturhouse v Hluboké ulici v Turnově. Jejich použití v kombinaci s doporučeným středomořským jídelníčkem se postará nejen o redukci váhy a útrobního tuku, zbavení se přebytečně zadržované tekutiny, která mnohým lidem také umí výrazně zhoršit hmotnost – ale kromě dalšího podpoří i vaši obranyschopnost, zlepší stravovací procesy a navodí mnohem výkonnější kondici. Aktuálně je tu povánoční varianta naší skvělé kúry Dejte se do pohody a zhubněte. V rámci kúry získáte exkluzivní bylinné produkty STABILINAT, INFUNAT RELAX, FIBROKI vláknina, vstupní a výstupní bioimpedanční měření a poradenství, týdenní stravovací plán a recepty na zdravé pokrmy. Stačí se objednat.

NATURHOUSE TURNOV, Hluboká 280.
www.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108
www.hubnuti-turnov.cz
případně volejte: 606 541 414
facebook: naturhouseturnovhluboka

Ukažte tento článek i vašim přátelům: