Naturhouse Turnov: Ideální období pro úpravu životního stylu je právě teď

Rok 2020 určitě nebyl jednoduchý pro nikoho z nás. Stres, starosti, epidemie se nepodepsaly pouze na naší psychice, ale u mnohým z nás zanechaly důsledky i v podobě nadváhy. Navíc nám ve velké míře ubyl i pohyb. A to nejen kvůli zavřeným fitness centrům, bazénům a sportovištím, ale vlivem home officů také ten naprosto přirozený, spojený se zaměstnáním, nákupy, vyzvedáváním dětí.

Podle různých průzkumů přibrali Češi od jara průměrně 6,5 kg. A to, přiznejme si, není málo. Výzkum probíhal do listopadu. Bohužel pro naši linii po listopadu přišel prosinec a s ním hlavně Vánoce. A tím, že byl tento rok tak náročný, chceme na něj v období svátků zapomenout, sednout si k cukroví, vaječňáku a pohádkám. A užívat si. A to bez ohledu na to, že jsme všichni zaznamenali, že nadváha je jeden z významných rizikových faktorů pro těžší průběh v případě nákazy covidem-19.

S příchodem vakcinace přichází pro mnohé z nás naděje, že se v dohledné době z této situace vymaníme. A ač to nemusí na první pohled tak vypadat, první měsíce roku se na úpravu životního stylu hodí skvěle. Nejde jen o hubnutí a štíhlou linii, ale i o zdraví. I přes nelehké podmínky jsme v minulém roce u nás v Naturhouse pomáhali lidem zhubnout a získat tak lepší kondici, sebevědomí i množství pozitivní energie. Přidejte se také.

Turnovská pobočka Naturhouse na ulici Hluboká 280 je kombinací výživové poradny a bylinkové lékárny. Za dobu  svého působení si získala své stálé zákazníky, kteří se k nám rádi vrací.

 

Nabízíme nejen poradenství, ale také sortiment funkčních potravin s vysokým podílem vlákniny a unikátních přírodních doplňků na bázi výtažků bylin, ovoce a zeleniny, které garantují přesvědčivé výsledky. Jejich použití v kombinaci s doporučenou středomořskou stravou se postará o redukci váhy, ale také, a to je důležité, o redukci útrobního tuku a přebytečné tekutiny.  Zároveň tato metoda zlepší vaše stravovací procesy a obranyschopnost organismu. Produkty na přírodní bázi si můžete zakoupit i přes náš e-shop https://www.eshop-naturhouse.cz/

ČTĚTE TAKÉ:  Březen - měsíc žlučníku

Služby Naturhouse jsou postaveny na dvou úrovních.

První službou a prvním krokem jsou konzultace, které jsou pro naše klienty bezplatné. Tam nejen zjistíte svoji váhu, ale také množství tuku a zadržované tekutiny. Probereme s vámi váš zdravotní stav, současný stravovací režim, vaši představu ideální hmotnosti.

Pokud se nebudete moci hned rozhodnout, můžete nejdříve vyzkoušet nějaký z našich redukčních programů ve formě dvou- či třítýdenní kúry se stravovacím plánem a bylinkami.

Nejvíce využívaná je ale klasická metoda, kdy se s klientem vídáme každý týden. Ideálně si tak může zkontrolovat svoje váhové úbytky (garantujeme 0,5-1 kg týdně), ale zjistíme i úbytky tuku a zadržované tekutiny. Vždy probíráme, jak klientovi jídelníček vyhovuje, jak ho zvládá dodržovat, jak je na tom s chutěmi, případně co by potřeboval pozměnit.

Bonus metody Naturhouse spočívá i ve stabilizačním fázi, kdy se sice nevídáme tak často, ale spolupracujeme na tom, aby se nová váha dobře zafixovala, aby se klient naučil kompenzovat různé nerovnováhy ve stravování, a hlavně aby nedošlo k jojo efektu.

Další informace naleznete na https://www.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108, nebo přímo na naší pobočce či na telefonním čísle  606 541 414.

NATURHOUSE TURNOV, Hluboká 280.
www.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108
případně volejte: 606 541 414
facebook: naturhouseturnovhluboka

Ukažte tento článek i vašim přátelům: