Naše myšlenky tvoří náš svět. Jaký ho chcete mít?

Že myšlenky tvoří svět je na materiální úrovni logické a pochopitelné. Něco mne napadne, zrealizuji to a tím učiním změnu. Takovým příkladem je třeba uskutečnění snu postavit dům. Umíte si ale představit, že vaše myšlenky, které jsou neuchopitelné a nefyzické, mohou změnit váš svět a potažmo i svět celý? Zní to možná až příliš ezotericky. Ale v tuto chvíli se nacházíme spíše na kvantové úrovni. A pokud objevíte kvantovou fyziku, pak objevíte zázraky. Reálné.

Pro materialisticky založené lidi je informace, že myšlenky, které v naší hlavě vznikají, a tím je uvolňujeme do okolního prostředí a tedy ho ovlivňujeme, možná jen velmi špatně zpracovatelná. Duchovní učitelé však učí krásnou a velmi srozumitelnou věc: „Myšlenka je vlákno pavučiny, kterou kolem sebe tkáme.“ Díky tomu si můžeme lépe představit, že naše myšlenky opravdu vysíláme do prostoru a ty se dále pohybují nejen v našem domově, ale putují dál do ulic, města, do světa…  a dle kvantových fyziků doletí dokonce až do biosféry, atmosféry a vesmíru. Pokud vám tahle myšlenka pořád nejde přes rozumové vysvětlení, zkuste si to v hlavě promítnout jako hezkou barevnou pohádku či sci-fi film s  nějakou pozitivní myšlenkou v hlavní roli.

Když tedy opravdu připustíme tuto realitu, pak už se nám mnohem lépe přemýšlí o tom, jak můžeme tvořit náš svět takový, aby se nám v něm žilo krásně a podle představ. Ale nejen nám. I celé naší planetě.  A bez přehánění – stačí tomu opravdu jen síla naší myšlenky. Člověk samozřejmě nemůže být 24/7 stále naladěn na smích, pozitivní náladu. Normální je, že se řeší problémy a starosti či smutky. Ale každou takovou situaci lze vždy uchopit různě.

Zkuste proto vždy pohlédnout na daný problém z jiného úhlu, než jste doposud dělali. Je to těžké, ale když si to párkrát zkusíte, můžete tím změnit své uvažování… a opět jsme u toho. I celý život. Každý den se potkáváme s různými lidmi a nezřídka se stává, že slyšíme „Já to stejně nezvládnu. Já mám pořád smůlu. Já to vždy zkazím….“. Vidíte ten obrovský rozdíl oproti tomu, když si řeknete, že vše půjde, že se to podaří a že příště to vyjde a bude to fajn?

ČTĚTE TAKÉ:  DÝCHÁNÍ pro lepší zdraví i proti stresu

Pokud tedy patříte do první skupiny, je čas to změnit. A v rámci všech situací, které se dějí v posledních měsících, si uvědomte, že strach a závist jsou nejnižší emoce s velmi špatnými vibracemi. I ty pusťte ze svého nitra a vyměňte je za dobré myšlenky. Zároveň vypněte názory jiných lidí z TV a médií…

Pokud takto bude přemýšlet stále více lidí, bude to mít velmi silný účinek na celou naši Zemi. Ne náhodou se ve všech koutech planety organizují ve stejný čas hromadné meditace, kterých se účastní tisíce lidí. Je dokázáno, že fungují a mění vibrace Země i nálady lidí. A i proto dobré a pozitivní myšlenky zásadně pomáhají. A naopak negativní myšlenky přidávají tmu. Uvnitř vás i ve světě… Kvantová fyzika je ohromující. Myslete na to.

-red-

Ukažte tento článek i vašim přátelům: