Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

NATURA VIVA – Výstaviště Lysá nad Labem

Květen 23 @ 9:00 - Květen 26 @ 17:00

Chystáte se letos na Naturu Vivu? Termín se blíží! Jediný veletrh pro myslivce, rybáře a včelaře v ČR chystá i letos mnoho novinek.

Můžete se těšit na jedinečnou přehlídku raritních trofejí daňka evropského a jelena siky a uvidíte také vyjímečnou výstavu Taxidermy od českých preparátorů. O odborný i zábavný program se postará časopis Myslivost na vnitřním pódiu v hale B – uvidíte mistrovství ve vábení jiných druhů zvěře, loveckou hudbu, trubače, kynology, sokolníky i vábiče. Nebudou chybět expozice partnerských organizací – Českého rybářského svazu a Českého svazu včelařů, dále ČZU fakulty lesnické a dřevařské a samozřejmě nepřehlédnutelná expozice Lesů ČR s nejlepšími trofejemi. Expozice Českomoravské myslivecké jednoty a jejich klubů včetně podia s programem bude ve dřevostavbě na dolní venkovní ploše stejně jako loni.

Vystavovatelé přivezou nové modely kulovnic, brokovnic a malorážek, termovize, optiku, špičkové oděvy a obuv do přírody, posedy, nože a doplňky, které potěší každého lovce.

Ukažte tento článek i vašim přátelům:

Podrobnosti

Zahájení:
Květen 23 @ 9:00
Ukončení:
Květen 26 @ 17:00
Webová stránka:
https://www.vll.cz/natura-viva-2024

Pořadatel

Výstaviště Lysá nad Labem
Webová stránka:
https://www.vll.cz/

Místo konání

Výstaviště Lysá nad Labem
Masarykova 1727
Lysá nad Labem, 289 22 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.vll.cz
Ukažte tento článek i vašim přátelům: