Důvěra je pro mě to nejcennější aneb Otázky ze života realitního makléře Petra Friedricha

Podle čeho poznám realitní kancelář, které mohu důvěřovat?
Měla by to být silná, známá realitka. Je o ní slyšet, má svoji pověst. Nemůže si dovolit dělat chyby. Ale jako všude, vždy je to i o jednotlivcích, o lidech. Ztracená důvěra se zpátky nezískává snadno. Cením si toho, že moji klienti mi už roky důvěřují, rádi se mnou obchodují, vrací se a doporučují mě svým přátelům.

Pojďme si tedy říci něco blíž o M&M reality, kterou zastupujete v našem regionu…
Je největší a nejúspěšnější českou realitní agenturou, dva roky za sebou získala titul nejdůvěryhodnější realitky v ČR, což mluví za mnohé. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že pracuji pro M&M reality rád. Je důležité mít zázemí, kde si vzájemně pomáháme. Tým makléřů, právníků, hypotékářů, fotografů….všechno osvědčení profesionálové a navíc „pod jednou střechou“.

A pokud někdo ještě váhá, řekněte to nejdůležitější „Proč“ prodávat s Vámi?
Protože dokážu zabezpečit veškeré služby, které potřebujete pro prodej nemovitosti. Dělám to denně. Realitka zajistí i hypotéku pro kupujícího, což bývá častým problémem. Je vám nápomocna ve všech situacích, které nastanou. Nemůže se stát, že by na vás někdo udělal nějaký podvod – ať už v rámci platby, smlouvy apod. Máte jistotu, že vás realitní kancelář chrání, aby obchod proběhl čistě, legálně, v pořádku. Proč? Protože chcete mít svůj klid. Proč? Také protože si vážíte sebe a potřebujete mít čas věnovat se tomu, co máte rádi.

Pro více informací a domluvu schůzky kontaktujte: Petr Friedrich, vedoucí infocentra M&M reality Tel: +420 604 64 84 64 Email: pfriedrich@mmreality.cz Web: pfriedrich.mmreality.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Potraviny zdražují, nemovitosti zlevňují.