DŘEVOSTAVBA SVÉPOMOCÍ: SKELET jako stavebnice OD STYLOVÝCH domů

Dřevostavby se stále více prosazují na stavebním trhu nejen pro nosné konstrukce rodinných domů, ale také jako nosné konstrukce objektů sportovních a průmyslových hal, jízdáren, apod. Mezi nesporné výhody dřevostaveb patří rychlá a nenáročná výstavba, nízká spotřeba energie na vytápění a díky používání materiálů z obnovitelných zdrojů je také stavba velice ekologická.

Stavba domu svépomocí

Stavba domu svépomocí byla běžnou součástí života našich předků už od pravěku. Je nejlevnější a nejefektivnější variantou získání vlastního bydlení. Náš jednoduchý stavebnicový systém umožňuje stavbu domu svépomocí proveditelnou i bez větších odborných znalostí.

Postavte si skelet domu sami za několik dní. Díky komplexní dodávce a precizně zpracované prováděcí  dokumentaci je stavba z našeho stavebnicového systému doslova hrou a stavebnicí pro dospělé. Stavte s námi, stavte bez starostí a s velkou finanční úsporou. Postavte si vaši dřevostavbu s úsměvem, bez stresu a velké  námahy.

Flexibilita

Každý projekt je individuálním originálem, přizpůsobeným klientovi dle jeho požadavků, nejsme limitováni žádnými typovými moduly. Snažíme se co nejvíce přizpůsobit a věnujeme se vám od začátku záměru až do konce výstavby.

Naše služby v oblasti projektů, výroby a montáže:

kompletní cenová nabídka na dodávku a montáž stavebnicového systému

detailní komplexní návrh konstrukce ve 3D za použití vysoce specializovaného software pro dřevostavby SEMA, včetně statické analýzy a návrhu prvků konstrukce

volitelný druh nosného plášťového materiálu kostry panelu, např. desky OSB, sádrovláknité desky a jiné materiály, které jsou vždy umístěny v souladu s navrženou skladbou stěny. 

Výroba stavebnicového systému  na kompletních technologických linkách, CNC dřevoobráběcím centru Hundegger K2i)

Dodávka,  případně montáž stavebnicového systému dřevostavby na připravenou základovou desku

Další služby:
• Stavební dozor
• Dokumentace pro ohlášení  stavby
• Poradenství  v průběhu výstavby domu svépomocí
• Pomoc s financováním staveb – úvěry ze stavebního spoření a hypotéční úvěry
• Dodávky stavebních materiálů za velkoobchodní ceny na celou výstavbu v rozsahu dle požadavků

ČTĚTE TAKÉ:  ONDŘEJ DLABOLA (PALÍRNA A MOŠTÁRNA DLABKA): „Snažíme se do sadů vracet to, co si z nich vezmeme“

www.stylovedomy.com, info@stylovedomy.com,  tel. 774 709 588

Po telefonické domluvě nás pro více informací navštivte nás na naši pobočce:  Stylové domy,  Sedmihorky 10/B,  511 01 Turnov

TIP: přečtěte si další články a tipy k domu, zahradě

Ukažte tento článek i vašim přátelům: