Všechno bude. Český lev míří do Lomnice nad Popelkou. Zažít ho můžete i vy!

Město Lomnice nad Popelkou a Kulturní a informační středisko Lomnice nad Popelkou srdečně zvou v úterý 2. dubna od 19 hodin do Kina Lomnice nad Popelkou na setkání s lomnickým autorem Petrem Pýchou, který v sobotu 23.4.2019 získal filmovou cenu Český lev 2019 za scénář k filmu Všechno bude, za což mu právem náleží veliká gratulace od všech lomnických filmových fanoušků!!! (Obzvláště pak všechny potěšila autorova zdravice do Lomnice, která zazněla na závěr jeho poděkování přímo z pódia pražského Rudolfina!)

Po úvodní besedě, během které se diváci dozvědí zajímavosti ze sobotního slavnostního ceremoniálu nebo z natáčení filmu, jehož uvedením v říjnu 2018 byl zahájen provoz „nového“ kina po jeho rekonstrukci a digitalizaci a na jehož scénáři pracoval autor s režisérem snímku Olmem Omerzem i v domovské Lomnici, bude prostor i na obdivování sošky Českého lva, která do lomnického kina s Petrem Pýchou také dorazí.

Vše zakončí projekce vítězného filmu letošních Českých lvů (Nejlepší scénář, Nejlepší film, Nejlepší režie, Nejlepší ženský i mužský herecký výkon ve vedlejších rolích) – filmu VŠECHNO BUDE.

Prodej vstupenek v ceně 50 Kč již probíhá na www.kino.kislomnice.cz nebo v Turistickém informačním centru na náměstí.

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  Turnovská atletika vzkvétá, letošní halová sezóna byla jednou z nejúspěšnějích