VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O KNIHY

Knihy od našich partnerských nakladatelství můžete vyhrát během celého roku pokud správně vyluštíte křížovku a zašlete nám odpověď. Blíží se ale Vánoce, proto jsme pro vás připravili velkou soutěž o kupu krásných knih najednou! Na své si přijdou čtenáři, kteří by rádi četli svým dětem či vnoučatům, kteří rádi vaří, ale také ti, kteří se zajímají o osobní rozvoj a lepší žití. Vybrali jsme pro vás velmi zajímavé tituly.

Některou z těchto knih můžete vyhrát, pokud prostřednictvím formuláře zodpovíte jednoduchou otázku NA KONCI TÉTO STRÁNKY. Každý titul vyhrají tři čtenáři. Obdarujeme tedy rovnou 18 soutěžících!

PO STOPÁCH BAROKA V ČECHÁCH
Martin Bedřich
Nakladatelství Portál

Knížka uvádí mladé čtenáře do světa barokních Čech a představuje jim nejen jejich bohatou kulturu, ale i způsob, jak se tehdy žilo. Děti se v ní seznámí s principy barokního umění, architektury, sochařství, malířství a literatury, se základními historickými událostmi, ale také s tím, jak vypadala města a vesnice, jak probíhaly dobové slavnosti, co se jedlo a jak se lidé oblékali. Krásně ilustrovaná kniha bude děti provázet i na výletech, k nimž dává řadu tipů.

 

VRÁNOVA NEOBYČEJNÁ DOBRODRUŽSTVÍ
Frida Nilsson
Nakladatelství Portál

Hlavní hrdinové, holčička Ebba a její nový kamarád, pták Vrána, se vydávají stopem do Norska hledat Vránovy ztracené rodiče. Na své cestě zažívají nejrůznější dobrodružství a nečekaná setkání, která je vždycky posunou o kousek dál.

 

BEZ LEPKU
Sladké i slané recepty
Lucie Kazdová
Nakladatelství Smart Press
Vaření a pečení bez lepku má svá úskalí – bezlepkové těsto se totiž chová úplně jinak než klasické. Těšit se můžete na koláče, dorty, zákusky, vánoční cukroví, houstičky, pizzu, quiche, chléb. Součástí knihy jsou informace o vhodných surovinách, přehledné a osvědčené postupy i další praktické rady pro život bez lepku.

 

ZELENINOVÁ KUCHAŘKA
Z farmy přímo na váš stůl
Petr Klíma
Nakladatelství Smart Press

Co vlastně jíst, když nechceme konzumovat tolik masa, mléčných produktů, cukru a lepku? Vyzkoušejte nejoblíbenější a osvědčené postupy autora, který denně připravuje zdravé a výživné menu plné zeleniny, luštěnin a zdravých obilnin, jako jsou například jáhly, pohanka či quinoa.

 

KO-AKTIVNÍ KOUČINK
Transformace firem, změna a osobní růst 
Henry Kimsey-House, Karen Kimsey-House, Phillip Sandahl, Laura Whitworth
Nakladatelství Synergie

Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem – objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Naučíte se ko-aktivnímu přístupu k hodnotám, stanovování cílů, dosahování životní rovnováhy a sebeřízení.

ČTĚTE TAKÉ:  VYHRAJTE KURZ HORMONÁLNÍ JÓGY JANY ČERNOTOVÉ

 

MAPA KE SKUTEČNÉMU BOHATSTVÍ
Každý z nás má jinou cestu – najděte tu svou
Roger James Hamilton
Nakladatelství Synergie
Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání. Pak můžete jasně a s důvěrou vykročit na vlastní cestu za naplněním své vize, poslání a potenciálu bohatství. Tato skvělá knížka se vám stane praktickým průvodcem při vašem postupu z jedné úrovně bohatství, úspěchu a naplnění na tu další s mnohem většími možnostmi.

Nakladatelstvím Portál, Smart Press a Synergie velmi děkujeme a věříme, že si jejich knihy zamilujete. Našim čtenářům přejeme hodně štěstí v soutěžení, krásné Vánoce a hlavně pohodu… a to nejen nyní, ale v celém roce 2018. Redakce ČRVA

SOUTĚŽ

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: VE KTERÉM ROCE ZAČALY VYCHÁZET NOVINY ČESKÝ RÁJ V AKCI(odopověď naleznete v hlavním menu této stránky)

Výherci: soutěžíme o celkem 18 knih (od každého uvedeného titulu 3 kusy), jednu z knih získá v pořadí došlá 8., 12., 15., 20., 23., 29., 30., 35., 39., 40., 43., 48., 53., 57., 59., 61., 64. a 66. správná odpověď. Přejeme Vám hodně štěstí! A nezapomeňte připsat svou adresu, abychom Vám mohli výhru brzy zaslat! Upozorňujeme, že neúplné odpovědi (nevyplněný celý formulář), nebudou zařazeny do soutěže.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + ADRESA kam vám bude v případě výhry zaslána kniha(vyžadováno)

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
Real time web analytics, Wordpress visitor counter, Wordpress visitor tracking