TROJLÍSTEK VÝSTAV ZVE DO LYSÉ NAD LABEM – návštěvníky čeká Elegance, Narcis i Regiony ČR

Výstaviště v Lysé nad Labem během roku připraví desítky velmi zajímavých výstav a akcí. V dubnu odstartuje tradiční trojlístek, kdy se představí móda, květiny, ale i nabídka regionů naší republiky. Přijďte se inspirovat… a s Českým rájem v akci navíc získejte slevu na vstupné (zde na straně 8)

ELEGANCE 2018

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance.

Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Spolupracujeme se stálými vystavovateli, a to jak s výrobci, dovozci i prodejci z oboru konfekce, textilu, spodního prádla, kožené konfekce i kožené galanterie. Každým rokem se tu sejde přes 100 vystavovatelů. Většina z nich jsou české firmy, což návštěvnice velmi oceňují, zvláště proto, že jejich ceny jsou velmi přátelské. Vedle textilu a prádla zde návštěvnice najdou stánky s bižuterií a kosmetikou. Zpestřením bude doprovodný program s módními přehlídkami.

Sedmnácté pokračování bude mít v rámci Elegance úspěšná soutěž mladých módních tvůrců
AVANTGARDA 2018.

Ve čtvrtek 12. dubna se utkají studenti v soutěži oděvních oborů, a to v tvorbě z tradičních a netradičních materiálů, dále ještě na téma „První republika“, stejný den změří své dovednosti i studenti – šperkaři. Soutěží bude provázet moderátor TV Nova Petr Říbal.

V pátek 13. dubna se bude soutěžit v oboru kadeřnickém a vizážistickém. Soutěží bude provázet sportovní moderátor TV NOVA Martin Čermák. 

NARCIS 2018
Přijďte se pokochat na 17. ročník květinové výstavy Narcis..

V hale A2 na ploše 1440 metrů mohou návštěvníci spatřit veliké, pestrobarné aranžmá z rozkvetlých narcisů, tulipánů a dalších jarních květin.

Nebude chybět poradenská služba pro zahrádkáře. Na venkovní ploše návštěvníci budou moci nakoupit vše, co potřebují pro svoji zahradu – okrasné a ovocné dřeviny, zeleninovou i květinovou sadbu, balkónovky a další květiny, tak i zahradnické potřeby a zahradní nábytek. 

Po celou dobu výstavy bude probíhat v hale A2 bohatý doprovodný program časopisu Receptář.

ČTĚTE TAKÉ:  Sedmihorská zima poprvé - přednášky, workshopy, ale i jóga - témata, která osloví všechny generace

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY 2018

Výstava Regiony 2018 je ochutnávkou zajímavostí z naší země.

Jak se říká: „Čechy krásné, Čechy mé… „ a že je stále co objevovat a poznávat v naší malebné krajině, se můžete přesvědčit právě na této výstavě propagující cestovní ruch.

Návštěvníci výstavy se mohou seznámit s kulturním a společenským životem obcí a měst, nabídkou reprezentativních publikací, informačních brožur, pohlednic, map a regionálními produkty. V rámci výstavy bude probíhat soutěžní prohlídka turisticko-propagačních matriálů o Turistickou informaci roku 2018 a Zpravodaj roku 2018.

Letošní ročník výstavy Regiony ČR bude věnován Františku Antonínu Šporkovi, neboť před 300 lety získal jeho rod hraběcí titul. F. A. Špork se zasloužil nejen o přebudování zámeckého parku v Lysé nad Labem, ale i …? Chcete-li se dozvědět více o druhém místě spjatém s F. A. Šporkem a sochařem Matyášem Bernardem Braunem, tak přijeďte na výstavu Regiony.

Žena, květina a cestování patří k sobě, takže spojení těchto výstav přiláká každým rokem přes 20 tisíc návštěvníků.

Výstavy jsou otevřeny od čtvrtka 12. do neděle 15. dubna, vždy od 9 do 17 hodin.  

Více na www.vll.cz

Ukažte tento článek i vašim přátelům: