7. 10. • TŘI SESTRY – Bozkov u Semil

ROCKOVÝ BOZKOV OPĚT OŽÍVÁ. TŘI SESTRY VYSTOUPÍ V SOBOTU 7. ŘÍJNA

Vynikající a široko-daleko vyhlášené koncerty především rockových kapel lze zažít jedině v legendární Sokolovně v Bozkově u Semil. I letos s podzimem Sokolovna ožívá a v jejích prostorách organizátoři chystají hned několik koncertů. První z nich budou Tři sestry, v říjnu se můžete těšit na kapelu Harlej.

Tři sestry se vrací do Bozkova přesně po roce.  A zřejmě se i hodně těší, loni po bozkovském koncertě na svých webových stránkách uveřejnila poděkování: „Díky všem za parádní přijetí v našem rozmilém Bozkově u Semil.“ Když se kapela ráda vrací na místo činu, je to na koncertech hodně znát. Bozkov takovým místem rozhodně je. Česká hudební skupina Tři sestry původně hrála čistý punk. Později začala inklinovat k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas přidá i metal a hardcore. Známá je mnoha svými hitovými písněmi a také frotmanem – zpěvákem Lou Fanánkem Hagen.

V rámci koncertu v Bozkově u Semil se můžete těšit na všechny hity kapely, skvělou zábavu, dokonalý koncert a hlavně výborný mejdan se slavnými Třemi sestrami. Kromě nich v tento večer vystoupí také speciální host – kapela VHS, od které čekejte nefalšovaný punk-rockový nářez. Po koncertě ještě nebude čas jít do postele. O afterparty se postará DJ BALY.

Koncert začíná ve 20 hodin a vstupenky na něj si můžete pořídit v obvyklých předprodejích za zvýhodněnou cenu 260 Kč a to v IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 481 628 169) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou také na místě za cenu 290 Kč.

Také by vás mohlo zajímat:

ČTĚTE TAKÉ:  15. - 16. 3. • EUROREGION TOUR 2019 - Eurocentrum Jablonec nad Nisou
Ukažte tento článek i vašim přátelům: