TIPY PORTÁLU EVSTUPENKA (KVĚTEN/ČERVEN)

Květnové tipy předprodejního a rezervačního portálu EVSTUPENKA potěší především starší generaci a milovníky české lidové písně. Dvě z nejoblíbenějších hvězd TV Šlágr vystoupí v Sedmihorkách u Turnova na samostatných koncertech.

DUO JAMAHA
pátek 8. 7. 2016
Hudební skupina Duo Jamaha působí na scéně již 18 let. V současném složení, které tvoří otec Alfonz a syn Marian Kotvanovci, působí už 11 let. Výběr písní této hudební skupiny je multižánrový, pro všechny věkové generace a je zárukou skvělé zábavy! Repertoár netvoří jen lidové a taneční písně, ale i domácí a zahraniční hity nebo moderní remixy. Sami Kotvanovci říkají: „Přijedeme zahrát všude tam, kde potřebují hudbu a zábavu…“!

ZAČÁTEK: 19.00
VSTUPNÉ: předprodej do 30.5.: 250,- • od 1.6.: 290,- • na místě: 310,-
MÍSTO KONÁNÍ: Sedmihorky u Turnova
VESELÁ TROJKA
neděle 28. 8. 2016
Tři dlouholetí kamarádi z Černé Hory – Pavel Krška (heligonka), Miroslav Hrdlička (klávesy) a Jaromír Kozelek (akordeon), kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů, se dostali do důchodového věku, a tak nyní tvoří a hrají pro všechny, kteří si rádi poslechnou českou lidovou písničku. Hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text. Veselá trojka je známá především z TV Šlágr, veselá trojka sedmihorské léto - český ráj v akcikde patří mezi nejhranější a nejoblíbenější kapelu. Koncertují nejen v České republice, ale i na Slovensku.

ZAČÁTEK: 17.30
VSTUPNÉ: předprodej: 210,-  • na místě: 250,-
MÍSTO KONÁNÍ: Sedmihorky u Turnova
Nové prodejní místo evstupenky v Mnichově Hradišti: od 1. dubna jsme zřídili nové prodejní místo v Informačním středisku v Mnichově Hradišti.

Vstupenky zakoupíte pouze na portálu www.evstupenka.cz a dále na prodejních místech:

Infocentrum Mladá Boleslav, RTIC Turnov, CK Czech Paradise Jičín, Infocentrum Železný Brod, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, MIC Liberec, OC FORUM Liberec, Městská knihovna Český Dub, TIC Nový Bor, MIC Česká Lípa, Infocentrum Dolní Bousov, Brána Trojzemí Hrádek nad Nisou, Infocentrum Smržovka, Infocentrum Bedřichov, MIC Varnsdorf, MIC Rumburk a Kulturní portál Praha. Kompletní seznam prodejních míst na www.evstupenka.cz/prodejni-mista.

ČTĚTE TAKÉ:  28. 6. • ORCHESTR RUDY JANOVSKÉHO - letní scéna Eurocentrum Jablonec nad Nisou
Ukažte tento článek i vašim přátelům: