KULTURNÍ TIPY PORTÁLU EVSTUPENKA – ZÁŘÍ

 1. 9. od 19.30 – Městské divadlo Mnichovo Hradiště
  MIROSLAV DONUTIL V POŘADU CESTOU NECESTOU

Srdečně Vás zveme na příjemně strávený večer s vynikajícími příběhy Miroslava Donutila. Přijďte se podívat, určitě se nudit nebudete!!! 

 1. 9. od 19.00 – Proseč pod Ještědem
  S PYDLOU V ZÁDECH

Legendární inscenace s Josefem Dvořákem 
Hra měla premiéru v Divadle Semafor 4. 6. 1981 a dočkala se téměř 500 repríz. 
Postavička prostého lidového chytráka, který se zaplétá v šachové partii mocných, poskytuje vynikajícímu Josefu Dvořákovi prostor pro řadu brilantních klaunských čísel. 

 1. 10. od 19.30 – KC Vratislavice101010
  HALINA PAWLOWSKÁ – Manuál zralé ženy

Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo „zralá“ mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat…“  Zralost je ale zároveň i báječná! Buď z toho důvodu, že si můžete gratulovat, že jste se dožili už pěkného počtu let, anebo proto, že jste sice ještě velice mladí, ale jste jedinci s moudrým pohledem na svět.  Zralost má, bohužel, ale i negativní stránku – nikoho už nepřitahuje. 
Zralý muž nevzbuzuje takovou chuť jako zralý meloun a zralá padesátnice prostě není broskev k nakousnutí.  Pokud jste to ale i přesto nezabalili a chcete vzbuzovat touhu, chcete vědět jak zvládnout své šikanující děti, nezadržitelně se zvětšující tělo, jak znovu najít lásku a hlavně jak se smát všemu blbému, co vás potká, přijďte na zábavnou dvouhodinovou talkshow Haliny Pawlowské. 

 1. 11. od 19.00 – Dům kultury Liberec
  ONA A ON – Richard Muller a Adéla Banášová

Adela Banášová a Richard Müller, dvě nezaměnitelné osobnosti poprvé na jedné scéně, poprvé na společném turné! Skvělá hudba, prožité texty, jedinečná interpretace Müllerových největších hitů  i nových skladeb z alba 55. To vše podtrhne intimní zpověď, bezprostřední komentáře a vtipné dialogy v podání Richarda Müllera a speciálního hosta jeho turné Adely Banášové. Nenechte si ujít koncert, na kterém Vám Richard Müller bude blíž než kdykoliv předtím a kde se díky Adele i mnohé dozvíte.

 1. 12. od 19.00 – Lidové Sady Liberec
  Vánoční VÁCLAV NECKÁŘ a BACILY se smyčcovým kvartetem
ČTĚTE TAKÉ:  29. 6. • NOVÝ HRÁBĚ - Železnické hudební léto - Café Terasy

Neopakovatelná atmosféra vánočního koncertu legendy české populární hudby.

Vstupenky zakoupíte pouze na portálu www.evstupenka.cz a dále na prodejních místech:

Infocentrum Mladá Boleslav, RTIC Turnov, CK Czech Paradise Jičín, Infocentrum Železný Brod, Eurocentrum Jablonec nad Nisou, MIC Liberec, OC FORUM Liberec, Městská knihovna Český Dub, TIC Nový Bor, MIC Česká Lípa, Infocentrum Dolní Bousov, Brána Trojzemí Hrádek nad Nisou, Infocentrum Smržovka, Infocentrum Bedřichov, MIC Varnsdorf, MIC Rumburk a Kulturní portál Praha. Kompletní seznam prodejních míst na www.evstupenka.cz/prodejni-mista.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: