Štíhlou linii, lepší životní styl i imunitu zajistí Naturhouse Turnov

Služby značky NATURHOUSE spočívají ve dvou krocích. Zajímavé informace si můžete přečíst i na webové stránce hubnuti-turnov.cz, ale jak to vypadá na začátku, Vám přiblížíme tady a teď.

První službou a prvním krokem jsou konzultace, které jsou pro potenciální klienty zdarma. Na nich si vás jako klienta na pobočce zvážíme, projdeme si s vámi důvod hubnutí, překontrolujete spolu i váš zdravotní stav. Před definitivním rozhodnutím, než se obrátíte na služby NATURHOUSE, můžete vyzkoušet balíčkovou formu v podobě zakoupení produktů a stravovacího plánu na tři týdny. Garantujeme vám absolutní profesionalitu a odborné poradenství.

Nejvíc využívanou je však klasická metoda. Při ní absolvujete úvodní konzultaci, sepíšeme váš dotazník o zdraví, alergiích či nemocech a intolerancích. Společně si projdeme jídelníček a vaše nynější stravování. Budete zvážený, změřený a pomocí speciální váhy vám bude zjištěn bazální metabolismus, procento tělesného tuku či vaše BMI.

V rámci balíčku získáte

* exkluzivní bylinné produkty

* vlákninu FIBROKI

* balení bylinného produktu INMUNAT se 14 ampulemi

* volitelné – vstupní a výstupní bioimpedanční měření včetně podrobného vysvětlení výživovým poradcem. Balíček však zasíláme i poštou.

* týdenní stravovací plán

* recepty na zdravé pokrmy

 Cena balíčku: 1 176,- Kč vč. DPH  

Ampule INMUNAT jsou perfektním doplňkem stravy pro posílení imunitního systému díky obsahu shitake hub. Můžou také přispět k odstranění přebytečných tekutin a toxinů díky diuretickému účinku zeleného chřestu.Tyto ampulky jsou skvělé díky chřestu, houbě shitake a citronu. Extrakt shitake může pomoci posílit imunitní systém a zároveň působit proti infekcím způsobeným bakteriemi a viry. Kromě snižování hladiny tuků v krvi má antibiotické, antivirové a antitrombotické účinky. Zelený chřest je skvělou přírodní alternativou pro čištění krve díky svým močopudným vlastnostem a vysokému obsahu draslíku, díky čemuž je ideální pro ty, kteří trpí zadržováním tekutin. Citron obsahuje vitamín C, kumariny a flavonoidy s protizánětlivým a antioxidačním účinkem.

ČTĚTE TAKÉ:  Recept na bábovku podle Magdaleny Dobromily Rettigové

Objednejte se na konzultaci, nebo si přijďte pro některý ze skvělých doplňků stravy!

NATURHOUSE TURNOV, Hluboká 280
www.hubnuti-turnov.cz
www.naturhouse-cz.cz/pobocky/turnov-108
volejte: 606 541 414
facebook: naturhouseturnovhluboka

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: