STAVÍTE, UPRAVUJETE TERÉN ČI ZAHRADU? POTŘEBUJETE SI PŮJČIT STROJ? PAK ZAMIŘTE PŘÍMO DO PŮJČOVNY STROJŮ A MECHANIZACE VE SVATOŇOVICÍCH U TURNOVA

Firma s patnáctiletou tradicí na trhu, z toho již deset let působící na nynější adrese ve Svatoňovicích u Turnova, začínala jako myšlenka dvou stejně zaměřených lidí. Postupem času se změnila na ryze rodinnou firmu, která se se svou nabídkou a službami stále rozrůstá. Svůj strojový arsenál navíc pravidelně obnovuje a rozšiřuje. Zákazníkům kromě stavebních strojů nabízí i další služby s ohledem a zaměřením na stavbu. V čele firmy stojí majitel Lubomír Janků. Právě jeho jsme se zeptali na základní otázky, jež napadají každého zákazníka, který si potřebuje zapůjčit stroj na stavbu, úpravu terénu a další práce v rámci domu, zahrady či celé firmy. Očekávat můžete vstřícný přístup, zkušené rady a ochotu. Přemýšlíte-li kam pro zapůjčení strojů, jde o jasnou volbu.

 • Jaké druhy strojů ve vaší půjčovně máte k dispozici?
  Stroje, které půjčujeme, jsou zaměřené především na stavbu. Vibrační technika a bagry. Ostatní půjčovanou techniku najdou zájemci na našich webových stránkách, případně je ještě lépe zavolat a informovat se. Vždy velice rádi pomůžeme i v jiných odvětvích.• Komu je vaše půjčovna určena – mohou k vám přijít firmy i soukromé osoby?
  Určitě ano, půjčovna je určena všem. Našimi zákazníky jsou jak firmy, tak soukromé osoby. Tedy každý, kdo naše stroje potřebuje, bude obsloužen a bude mu poskytnuta nejvyšší péče.• Pro jaký region stroje půjčujete? Je nějaké omezení?
  Omezení v rámci regionu určitě není, půjčujeme kamkoliv. Vždy ale platí pro vše a pro všechny slušné jednání. Na tom si jako firma zakládáme.

  • Jaké podmínky musím splňovat zájemce pro možnost zapůjčení?
  Pro zapůjčení našich strojů je vždy nutné mít platný občanský průkaz a zálohu na daný stroj dle ceníku. Na půjčované stroje jsou navíc nutné správné „papíry“. Tedy doklady, které přesně určuje zákon dle druhu stroje.

 • Pokud by si stroj chtěla půjčit třeba i žena, která nemá k obsluze potřebné doklady či vůbec stroj ovládat neumí, je možné objednat si u vás k němu i obsluhu?
  To je zajímavá otázka. Ano dnes je mnoho žen, které jsou soběstačné a rády si život řídí samy. To stejné platí i u starších osob, seniorů. Takže ano, všem našim zákazníkům můžeme nabídnout většinu strojů i s obsluhou.• Jak probíhá proces objednání? Naši půjčovnu provozujeme „z domu“. Proto je nejlepší zavolat. Pokud chcete stroj vidět, přijeďte se podívat i poradit. Dnes, kdy již máme mnoho zkušeností, rádi doporučíme nebo poradíme k dané problematice co možná nejvíce dle našeho nejlepšího vědomí a praxe.• Na jaké časové období stroje půjčujete, je délka půjčení nějak omezena? Doba půjčovného není omezena. Vždy jde o vzájemnou dohodu a důvěru.
 • Jaká je vaše pracovní doba? Pracovní dobu máme od pondělí do soboty, v neděli máme zavřeno – to čerpáme síly pro nový týden.

PŮJČOVNA STROJŮ A MECHANIZACE, Svatoňovice 24, 511 01 Turnov
www.pujcovnastroju-turnov.cz
telefon: 736 415 500 (možno volat v časech otevírací doby)
OTEVÍRACÍ DOBA: po-pá 7–11 hod a 13–17 hod, sobota 8–11 hod a 13–17, neděle zavřeno
 

Ukažte tento článek i vašim přátelům:
ČTĚTE TAKÉ:  AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ ÚNOR-BŘEZEN