SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT TURBO DO BOZKOVA

Koncert kapely Turbo se ve vyhlášené bozkovské Sokolovně odehraje v sobotu 9. listopadu. Fandové se mají nač těšit, kapela ve složení – Jiří Lang, Petr Šťastný, Martin Laud a Miroslav Chrástka – totiž letos slaví 38 let své existence a svým fanouškům hodlá dokonale předvést své největší hity i neutichající energii. Velice oblíbená česká poprocková skupina Turbo byla založena v roce 1981. Mezi nejznámější písně, které znají doslova všichni, patří Hráč, Láska z pasáží, Přestáváš snít, Je to jízda, Chtěl jsem mít nebo Krásným dívkám. Chcete-li zažít některou z těchto písní a užít si dokonalou podzimní noc, rozhodně si listopadové datum zapište do svých diářů. Půjde navíc o jedinou zastávku v našem regionu a to minimálně až do jara 2020!

Předkapelou Turba bude skupina O-WAY, v jejím podání se můžete těšit na rock a bigbeat. Vstupenky jsou již nyní v tradičních předprodejích:  IC Semily, IC Železný Brod, Obecní úřad Bozkov (tel: 724 180 473) a v Trafice U Vildy Turnov. Online potom na www.ticketstream.cz. Vstupenky budou k dispozici také na místě. Cena v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Využít můžete také autobus ze Semil ve 20 hodin a zpět po konci akce. Více informací ke koncertu najdete na www.obecbozkov.cz

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT KAPELY TURBO DO BOZKOVA
Otázka: Kdy kapela Turbo v Bozkově u Semil vystoupí? Své odpovědi zasílejte pouze přes formulář níže.

VSTUPENKU NA KONCERT SKUPINY TŘI SESTRY VYHRÁVÁ v pořadí 4., 8. a 12. správná odpověď zaslaná prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Jiné odpovědi nemohou být započteny. Výherci budou vyrozuměni e-mailem. 

VÍTE, ŽE: Noviny můžete dostávat také e-mailem v pdf. Přihlaste se k odběru tady.

SOUTĚŽ JE UKONČENA – VÝHERCI JIŽ BYLI INFORMOVÁNI E-MAILEM S PODROBNOSTMI.
DĚKUJEME ZA ZÁJEM.

A TADY ZKUSTE ŠTĚSTÍ I V DALŠÍCH SOUTĚŽÍCH ;-)

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: