Soutěž o knihu Vyvýšené záhony

Vyvýšené záhony

Jak naplánovat, postavit, správně naplnit, co do nich zasadit a mnoho dalšího

SOUTĚŽIT O KNIHU MŮŽETE VE FORMULÁŘI NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE

Autorka vám jasně a přehledně ukáže, jak vyvýšený záhon vybudovat, čím ho naplnit a jak o něj pečovat. Když ho správně založíte, rostlinám se v něm bude dařit od konce února až do pozdního podzimu, a i na malém prostoru dokážete v průběhu sezony sklidit až 15 druhů zeleniny.

Jste milovník italské kuchyně, nebo máte raději zeleninu z woku? Máte malé děti, či snad rádi snídáte smoothie? Každý tady najde návrh kombinace zeleniny a bylin pro svůj ideální záhon i s podrobným nákresem a pěstitelskými tipy.
Více o knize najdete tady

O KNIZE Z REDAKCE ČRVA:

K dubnovému článku v novinách o vyvýšených záhonech jsme pro vás připravili soutěž o knihu Vyvýšené zánony od nakladatelství Grada. Kniha nás v redakci doslova nadchla. Pokud patříte mezi zahradníky a nebo jen přemýšlíte, že si alespoň malou zahrádku pořídíte, jste na správné adrese. Kniha Vyvýšené záhony je přehledná, čtivá a především plná dobrých, praktických informací a tipů.

Nezaměřuje se pouze na samotný záhon, ale shrnuje vše kolem … tedy jak ho postavit, jak, čím a kdy ho naplnit, jací škůdci si na něj mohou brousit zuby a jak se proti nim obrnit… a co jsme extra ocenili, jednou z kapitol je plán osázení dle toho, co máte rádi. Pokud preferujete italskou kuchyni, nebo pravidelně vyrábíte smoothie či chcete bylinkovou zahrádku, dostanete dokonalý rozpis i s nákresem. Skvěle podanou kapitola s mnoha dalšími pěstitelskými vychytávkami a tipy rozhodně oceníte.

Celkově tedy tato kniha si v redakci získala naše srdce… a bohužel se moc dlouho neohřála ani u jednoho člena… protože si ji vždy „nenápadně“ další půjčí. Doporučujeme jak začátečníkům, tak pokročilým. Každý si v ní najde to své!

Přejeme vám hodně štěstí v soutěži!

SOUTĚŽ

OTÁZKA: Ve kterém vydání (v jakém měsíci) novin Český ráj v akci se věnujeme v rubrice RADY DO ZAHRADY tématu Vyvýšené záhony?

Odpovědi posílejte pouze přes formulář níže. Vyhrává: 3., 5., 13. odpověď v pořádí došlých správných odpovědí. Každý účastník může soutěžit pouze 1x.

Tato soutěž je již uzavřena. Zkuste štěstí v dalších tady.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: