SOUTĚŽ O KNIHU ŠTĚDRÝ BYLINÁŘŮV ROK s nakladatelstvím Grada

Po celý letošní rok soutěžíme s nakladatelstvím Grada o krásné knihy s tématem zahrady. Nenechte si proto ujít žádné vydání, v každém vás totiž čeká jiná inspirativní kniha. Soutěžíme vždy na našem webu www.ceskyrajvakci.cz a soutěž je vyhlášena vždy v akutálním vydání novin.

V KVĚTNU SOUTĚŽÍME O KNIHU
ŠTĚDRÝ BYLINÁŘŮV ROK autorky Zuzany Švédové

Láká vás obout si sedmimílové boty, které vás přivedou na místa, kde voní bylinky, zelenají se stromy a zurčí potok plný ryb? Vězte, že taková místa jsou všude na zemi. Často jsou nenápadná, ukrytá, i když jsou nablízku. Kvete tam mateřídouška a voní tužebník, rozmáhá se máta i fialový kostival. A v každé roční době se takové místo mění. Na jaře bzučí a hýří všemi barvami, aby pak přešlo v uvážlivé letní zrání, barevný podzim a poklidnou zimu.

Tato kniha vás vezme přesně na takové louky, do klidných remízků, k úpatím hor. Půjdete tiše a budete sbírat všechny ty dary přírodní apatyky, které jsou moudrem, základem léků. Naučíte se přichystat účinné tinktury na kašel, spánek, bolest či žal. Uvaříte lahodné sirupy i desítky velmi chutných pokrmů, které vás vyživí od hlavy k patě. A až se budete chtít uvelebit v trávě, přečtete si příběhy o prastarých zvycích, obyčejích a svátcích, které jsou našimi kořeny, životní mízou.

Jeden štědrý bylinářův rok, naplněný vůněmi od začátku po úplný konec. Tak si tedy přichystejte košík, dobré pevné boty a srdce plné nadšení, protože vyrážíme ven.

Soutěžíme o 3 výtisky knihy. Vyhrává 3., 5. a 9. správná odpověď v pořadí došlých správných odpovědí.

Přejeme vám hodně štěstí a skvělé pěstování a bylinkaření!

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

VAŠE ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU + ADRESA, kam vám bude v případě výhry zaslána kniha & telefonní číslo (pro dopravce) (vyžadováno)

ČTĚTE TAKÉ:  Soutěž s křížovkou o knihu Buddhovy pohádky

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů za účelem zaslání výhry v případě vyhrání. Redakce poskytne tyto údaje pouze za účelem odeslání, žádné jiné třetí straně.

Ukažte tento článek i vašim přátelům: