SOUTĚŽ O KNIHU ŠANCE PRO ŽENU 40+ aneb Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví – září 20

Kniha ŠANCE PRO ŽENU 40+ objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ženy „po čtyřicítce”, tak pro ty mladší (které mohou pozitivně ovlivnit průběh budoucí premenopauzy a dalších etap) i o generaci starší (jim pomůže zmírnit nepříjemné projevy a riziko nemocí spojených s úbytkem ženských hormonů).

Autorka ukazuje, jak i s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu a kondici, jak minimalizovat únavu, výkyvy nálad, stres, návaly i možné zdravotní komplikace, a to pomocí správné výživy a bylinek, pohybu, relaxace a vhodných technik inspirovaných Tradiční čínskou medicínou.

Kniha je zaměřená speciálně na ženy ve středním věku, které potřebují řešit fyzické i psychické nároky a nepříjemnosti související s klimakteriem (tedy dlouhým obdobím před menopauzou, během ní i po ní).

Autorka Mgr. Ivana Stenzlová, mikrobioložka a odbornice na západní a východní dietologii, propojuje své poznatky  z moderní funkční biologie s učením tradiční čínské medicíny, bohaté zkušenosti s cílovou skupinou čtenářek ze svých kurzů a v neposlední řadě svou vášeň pro tzv. pětielementovou kuchyni.

Vytvořila praktický a optimistický manuál pro ženy, jak s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu, svou kondici i duševní pohodu, jak minimalizovat návaly, nervozitu, depresi i možné zdravotní komplikace, zkrátka jak se cítit i vypadat spokojeně.

Ukázka knihy:

Šance pro ženu 40+

Vysvětluje příčiny zdravotních obtíží i například to, proč je ve středním věku obtížné hubnout, především však nabízí řešení. Odhaluje jednoduchá pravidla výživy vedoucí k hormonální a mikrobiální rovnováze a spoustu skvělých rad čerpajících z tradiční čínské medicíny, která se zde ukazuje jako šetrná a účinná cesta k zvládání tohoto náročného období. A v neposlední řadě autorka nabízí 50 originálních pětielementových receptů, od snídaně po dezerty, které nejen báječně chutnají, ale hlavně mají harmonizační a léčivé účinky a ženám jsou doslova „šité na míru“.  

ČTĚTE TAKÉ:  PŘIBRZRDĚTE SVŮJ ELEKTROMĚR aneb Když je vlastní mikroelektrárna na dosah

Kniha je skvělým průvodcem jak pro ženy „po čtyřicítce“, tak pro ženy mladší (které díky ní mohou předem ovlivnit průběh hormonální změn), ale i pro ženy o generaci starší (kterým kniha pomůže řešit komplikace a nemoci již spojené s úbytkem ženských hormonů).

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

SOUTĚŽ O KNIHU:

Odpovězte na otázku:
Co TČM doporučuje pro zmírnění návalů horka a pocení? (stačí 2 tipy)
Nápovědu naleznete tady.

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím formuláře níže.
Knihu Šance pro ženu 40+ vyhrává 10. správná odpověď v pořadí správných došlých odpovědí.
Přejeme hodně štěstí!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU (vyžadováno) + adresa, na kterou bude případná výhra zaslána

 

 

 

 

 

 

Ukažte tento článek i vašim přátelům: